İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÖZEL DERS PROGRAMI

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÖZEL DERS PROGRAMININ İÇERİĞİ

İstanbul’daki İngilizce öğretmeniniz size kişiselleştirilmiş bir ders planı konusunda rehberlik edecek.
İngilizce konuşacak, yeni kelimeler öğrenecek ve doğal bir şekilde akıcı hale geleceksiniz.

Seviyenize uyarlanmış: dil kursunu mevcut seviyenize uyarlamak için, derslere başlamadan önce bir görüşme sırasında yazılı ve sözlü bir test ile mevcut dil becerilerinizi analiz ediyoruz.

 

Kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanın : bize hedeflerinizi (konuşma, anlama, yazma, mesleki kelime bilgisi, sınav vb.) açıklayın ve biz de Brüksel’deki özel İngilizce derslerinizi buna göre uyarlayalım.

 

Ne zaman müsait olursanız : dersleri size en uygun oldukları zaman planlayabilirsiniz. İngilizce öğretmeninizle dersleri iptal etme ve yeniden planlama imkanı da dahil olmak üzere planlamada maksimum esneklik sunuyoruz.

Yer seçin : Bu özel İngilizce dersleri genellikle İstanbul’ daki ofislerimizde verilir ve ayrıca ofisinizde veya evinizde de yapılabilir. (Seyahat masrafları tam konuma bağlıdır: bir fiyat teklifi isteyin.)

 

Maksimum verimlilik: Sadece ihtiyaçlarınıza ve seviyenize uyarlanmış bireysel bir kurs değil, aynı zamanda tek katılımcı siz olduğunuz için daha yoğundur. İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmenin en hızlı yoludur.

 

İngilizce öğretmenleriniz sizi konuşturur: Konuşmak, akıcılığınızı geliştirmek, özel İngilizce öğretmeninizin düzeltmelerinden öğrenmek ve bir gruba göre özgüveninizi geliştirmek için çok daha fazla zamanınız olacak.

İstanbul ‘daki okulumuzda özel İngilizce dersleriniz:

  • Mevcut seviyenize ve mevcut bütçenize göre uyarlanmıştır.
  • Bir görüşme sırasında açıkladığınız ihtiyaçlara odaklanın.
  • İlerlemenize ve zayıf noktalarınıza sürekli olarak uyarlanır.
  • Bu sınıflar için uygun olduğunuz zaman planlanır.

Başka yerlerde olduğu gibi, İngilizce Akademik Eğitim’de standart bir kurs paketi almayacaksınız.

İstanbul ‘daki en tanınmış İngilizce okulu olmak, hiç bitmeyen bir çabanın sonucudur:

  • Yöntemimizin sürekli değerlendirilmesi ve yenilenmesi.
  • %92 müşteri memnuniyeti (bağımsız İstanbul Eğitim Kurumları denetim).
  • Türkiye halkının eğitim ortağı.
  • Çok rekabetçi fiyatlar için yüksek kaliteli eğitim.

İngilizce özel dersler

İngilizce özel dersleri (1’e 1 özel kurs) ile kendi hızınızı ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Grup dersleriyle karşılaştırırsanız, daha kısa sürede daha fazla ilerleme kaydetmenizi sağlayan öğretmenin tüm dikkatini çekeceksiniz.

Dersleri istediğiniz gibi ayarlayın

İngilizce özel derslerimiz, sizi arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine getirmenin en iyi yoludur. Dersler son derece etkileşimlidir ve size en uygun öğretim yöntemlerine odaklanır. Bu sayede çok daha hızlı ilerleyecek ve dersleri istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz!

Belirli yönlere odaklanmak

Örneğin profesyonel (İş) İngilizcesine, iş başvurularına veya İngilizce yazma veya konuşma becerilerinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca sizi YDS,  YÖKDİL, YKSDİL, TOEFL, FCE, CAE veya IELTS gibi uluslararası sınavlara özel olarak hazırlamak da mümkündür. Bul burada daha farklı uluslararası sınavlarla ilgili.