İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN NE YAPMALIYIM KONUSU HAKKINDA BİLGİ

İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım, Tavsiyeler

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders ).

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders ): İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım diye soranlara en kesin yanıt: İngilizce özel ders platformunda verilen İngilizce dersleri kapsamında en çağdaş öğretim yöntem ve sistemlerin kullanıldığı İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtını tam olarak veren programların eşliğinde ciddi, kaliteli ve uzman eğitmenlerin gözetim ve denetiminde uygulanan derslerle İngilizce öğrenmek artık o kadar zor değil.

2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders ): İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım şeklinde ki sorunun yanıtı:  İngilizce özel ders platformunda verilen İngilizce dersleri kapsamında İngilizce öğrenmenin en kolay şekli, dünyanın her yerinde uygulanan öğretim yöntemleri ile öğrenciye toplu ders yapılmasına rağmen birebir ulaşan İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım sorusunun cevabını da içeren programların eşliğinde bizde yapılan İngilizce derslerine katılmaktır.

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN NE YAPMALIYIM KONUSU HAKKINDA BİLGİ

İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım şeklinde bir soru ile karşılaşıldığında  yada İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım, özel ders mi yoksa grup dersi mi almalıyım diye sorulduğunda , söylenecek ve verilecek çok tavsiyeler olabilir. Sadece, bu tavsiyeleri yapan ve öneride bulunanların İngilizce dilini  gerçekten iyi bilen ve yeri geldiğinde her seviyede kullanabilen biri olması gerekli. Yoksa, İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım şeklindeki soru için yapılan tüm tavsiyeler boş ve anlamsız saçma sapan yaptırımlardan oluşur. Kafalarına yazmaları gerek. Çoğu kez, insanlar bir kaç kelime  ufalayan yada bir kaç anlamlı  söz söyleyenlerin  dil  bildiği düşünür ve İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım diye sorarak onların  verdiği öğütlere göre İngilizce öğrenmek için hareket geçer. Bu kesinlikle yanlış bir davranıştır. Bu gün yabancı dilin  nasıl öğrenileceğini bilenlerin sayısı yok denecek kadar azdır. Hatta diyebiliriz ki,  İngilizce öğretmenlerinin bir çoğu bile, İngilizce nasıl öğrenilir hatta nasıl öğretilir onu bile bilmez. İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım diyenlere tek yanıt İngilizce özel ders al.

 

İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım diyerek , yola çıkanların şunu ilk anda kafalarına sokmaları ve yazmaları gerek.  İngilizce öğrenmek sabır, zaman,emek ve para ister. Tüm bu özellikleri taşıyan sabırlı, çalışkan ve parası olanlar İngilizce öğrenebilir. Bu özelliklerin çoğuda bizim insanımızda pek yoktur.Bizler sabırsız ve aceleci insanlarız. Hepsinden önemlisi disiplini ve eğitim ile ilgili, çalışmaları sevmiyoruz.