İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders Programı İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders Program İçeriği

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ( Birebir İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders )
2 – İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders )

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ( Birebir İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ):İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders programları ile, İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders verilen kampüslerimizde kurulan İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders bölümlerimizde, paralı parasız tüm üniversitelerde hazırlık sınıflarında okuyan öğrencilere, birebir İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders  teknikleri ile kişiye özel  olarak düzenlenen İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders öğretilerinin uygulanması ile  İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders verilir.

2 – İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders ):İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders programları ile, İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders etkinlikleri yapılan birimlerimizde   kurulan İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders departmanlarında, paralı parasız tüm üniversitelerde hazırlık sınıflarında okuyan öğrencilere, toplu İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders teknikleri ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için  düzenlenen öğretilerin uygulanması ile İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders  verilir.

 Yeterlilik ( Proficiency ) için  Temelli Öğrenmenin 10 İlkesi

  • Tüm öğrenme beklentileri uzun vadeli beklentiler, kısa vadeli beklentiler ve genel beklentilerdir.
  • Öğrenci başarısı, geleneksel derslere kayıtlı olup olmadıklarına, alternatif öğrenme yollarına devam ettiklerine veya akademik destek aldıklarına bakılmaksızın, tüm öğrencilere sürekli uygulanan ortak İngilizce Hazırlık Atlama Özel Dersiyle öğrenme standartları ve performans beklentilerine göre değerlendirilir.
  • İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders programlarında tüm değerlendirme biçimleri standartlara ve ölçütlere dayalıdır ve başarı, göreceli performans ölçütleri veya öğrenci karşılaştırmaları değil, beklenen standartların elde edilmesi ile tanımlanır.
  • Biçimlendirici değerlendirmeler İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders  sürecinde öğrenme ilerlemesini değerlendirir ve notlandırılmaz; biçimlendirici değerlendirme bilgileri öğretim düzenlemelerini, uygulamaları ve desteği bilgilendirmek için kullanılır.Özetleyici değerlendirmeler öğrenme başarısını değerlendirir ve notlandırılır; özet değerlendirme puanları bir öğrencinin belirli bir zamandaki yeterlilik seviyesini kaydeder.
  • İngilizce Hazırlık Atlama Özel Derste notlar öğrenme ilerlemesini ve başarısını öğrencilere ve ailelere iletmek için kullanılır; notlar cezalandırma veya kontrol olarak kullanılmaz.
  • İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders öğretilerinde akademik ilerleme ve başarı, çalışma alışkanlıklarından, karakter özelliklerinden ve devam ve derse katılım gibi davranışlardan ayrı olarak izlenir ve raporlanır.
  • Beklenen standartları karşılamadıkları zaman İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders öğretilerinde öğrencilere değerlendirmeleri yeniden alma veya çalışmalarını geliştirme fırsatı verilir.
  • Öğrenciler farklılaştırılmış değerlendirmeler, kişiselleştirilmiş öğrenme seçenekleri veya alternatif öğrenme yolları aracılığıyla öğrenme ilerlemesini İngilizce Hazırlık Atlama Özel Dersle  çeşitli yollarla gösterebilirler .
  • Öğrencilere, İngilizce Hazırlık Atlama Özel Ders programlarında öğrenme deneyimlerinin ve kişiselleştirilmiş öğrenme yollarının tasarımına katkıda bulunmayı içeren, öğrenmeleri hakkında kararlar alma fırsatları verilir.