IELTS ÖZEL DERS KÜÇÜKÇEKMECE PROGRAMI

Ielts Özel Ders Küçükçekmece Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Küçükçekmece ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Küçükçekmece ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – Ielts Özel Ders Küçükçekmece ( Birebir Ielts Özel Ders ):  IELTS Özel Ders Küçükçekmece platformundaki  eğitim verilen ve  IELTS Özel Ders Küçükçekmece departmanlarında düzenlenen    IELTS Özel Ders Küçükçekmece seminerlerinde     , sınava az bir zamanı kalan, seviyesi düşük olduğu için uzun süre sınava hazırlanmak amacı ile ders almak zorunda olanlar, sınavdan kendilerinden yüksek bir skor elde etmeleri istenenler, kaliteli ve güvenilir bir dersle amacına ulaşmak isteyenler için hazırlanan bu programlara birebir IELTS özel ders almak isteyerek  baş vuran ve kayıt yaptıranlar, kendilerine uygulanacak IELTS Özel Ders Küçükçekmece programının hangi günlerde uygulanması gerektiğine karar verir ve zamanı kendi tayin eder. Bu şekilde, ders aldığı için  özel hayatında  bir  olumsuzluk yaşamadan hem günlük yaşamına veya işine devam eder hem de gereksinim duyduğu dersi  gönül rahatlığı ile  alır.

IELTS sınavında başarı sağlamak için alması gereken ders sayısının belirlenmesi ancak, sınavda almak istenen sonuca  ve seviyesine paralel olarak düzenlenir ve dersler başlatılır.

IELTS Özel Ders Küçükçekmece birimlerindeki IELTS Özel Ders Küçükçekmece öğretilerinde uygulanan IELTS Özel Ders Küçükçekmece programı birebir özel ders niteliğinde olduğu gibi, tartışmasız bir biçimde ders alanın tüm eksik  bilgilerini kapsayan, tamamlayan bir yapıda  olan ders  sistemidir. IELTS Özel Ders Küçükçekmece programının uygulanması sırasında hiç bir açık verilmez ve öğrenciye ” birebir özel ve kişiye özgü eğitim ” programı tatbik edilir.

2 – Ielts Özel Ders Küçükçekmece ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders ):  Ielts Özel Ders Küçükçekmece departmanında sınava az bir zamanı kalan,  IELTS özel ders almayı sevmeyen kesinlikle gruplara katılarak toplu bir halde ders almak isteyenler veya gruplarla yapılan derslerin daha ucuz olduğunu düşünenler için IELTS Özel Ders Küçükçekmece seminerlerinde 4 kişilik küçük ve sevimli sınıflar oluşturulur ve bu sınıflarda çağdaş eğitimin tüm özellikleri uygulanarak öğrencilere verilen derslerle onlar hedeflerine ulaştırılır.

IELTS Özel Ders Küçükçekmece panellerinde, bu sınıflarda öğrenci sayısının 4 olması tamamen bilimsel nedenlerden ötürüdür. Yapılan son araştırmalardan elde edilen verilere göre eğitim amaçlı toplanan gruplarda en uygun ve ideal sayı olarak  4 tespit edilmiş.  Bu nedenle bizde IELTS Özel Ders Küçükçekmece öğretilerinde grupların sayısını 4 kişiden oluşturduk.

 IELTS Özel Ders Küçükçekmece öğretilerindeki bu sınıflarda öğrenci sayısı az olduğundan dolayı, kalabalık gruplarda meydana gelen aksaklıklar olmaz.  IELTS Özel Ders Küçükçekmece öğretilerindeki öğrenci rahat, rahat anlamadığı bir konu hakkında soru sorabilir onun bu imkanı vardır.