Yds Sınavı Hazırlık Kursu Programı

Yds Sınavı Hazırlık Kursu İçeriği

1 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu )
2 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Sınavı Hazırlık Kursu )

YDS Sınavı hazırlık kursu kampanyalarında kullanılan  YDS Sınavı hazırlık kursu  seminerlerinde ki YDS sınavı hazırlık kursu programlarında yer almak ve bu YDS Sınavı hazırlık kursu programlarına katılarak sınava hazırlanmak isteyen aday öğrenciler, var olan 2  YDS  sınavı hazırlık kursu programından birini seçmek zorundadırlar.

1 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu ) : Bunlardan bir tanesi Özel birebir YDS Sınavı hazırlık kursu, bu programda yer alan öğrenci, programın uygulama günlerini kendi istediği gibi belirler. Öğrenciye bu tür söz hakkı verilmesinde ki amaç, YDS Sınavı hazırlık kursu almaktan ötürü günlük yaşamında meydana gelebilecek olan sorunları önlemek içindir.

Ayrıca, birebir özel YDS Sınavı hazırlık kursu alan öğrenciye uygulanacak program, kesinlikle eksik ve yetersiz bilgileri yok eden ve tamamlayan bir yapıda ” kişiye özel ve özgü ” bir YDS hazırlık kursu programıdır ve tüm ayrıntı ve özellikleri içerir.

2 – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Sınavı Hazırlık Kursu ) : 4 kişilik gruplara katılarak  YDS Sınavı hazırlık kursu alacak olan adaylara, ilk aşamada seviye sınavı yapılarak seviyelerinin ne olduğu ölçülür ve daha sonra seviyeleri birbirine uyumlu yada olabildiğince denk olan aday öğrencilerden gruplar oluşturulur. Bu gruplarda birebir özel ders kalitesine çok yakın nerede ise aynı ayarda  YDS Sınavı hazırlık kursu verilir. Grubun öğrenci sayısının 4 kişiden oluşturulması, aday öğrencilere büyük avantaj sağlar. Zira, sayı az olduğu için , kurs sırasında her bir aday öğrenci istediği gibi kalkarak anlamadığı konularla ilgili sorular sorabilir.  YDS Sınavı hazırlık kursunu veren eğitmende sayı az olduğu için, her öğrenci ile özel ders programında olduğu gibi teker, teker ilgilenebilir.


YDS SINAVI HAZIRLIK KURSU için BİZİ TERCİH ETME NEDENİ

  •   YDS Sınavı hazırlık kursu merkezimizde birebir uygulanan YDS Sınavı hazırlık kursu eğitimlerinde ise, aday öğrenci eğitmenle birebir eğitim yapar. Aday öğrenciye verilmesi gereken ders miktarı , yapılan seviye sınav sonuçlarına ve adayın sınavda elde etmek istediği nota göre belirlenir.
    YDS Sınavı hazırlık kursu programlarında, yıllardan beri Yds eğitimi vermiş eğitmenler görev yapar ve gereken tüm destek yds aday öğrencilerine sağlanır.
  •   YDS Sınavı hazırlık kursu birimlerimizdeki  YDS Sınavı hazırlık kursu programına iştirak eden yds adayı öğrencilere diğer kurumlarda olduğu gibi senet yapılmaz. Ödemeler öğrenciler tarafından kendi istedikleri gün ve tarihlere göre belirlenir ve yapılır.
  • Yds sınavında akademik kelime bilgisi ve bilinen akademik kelime sayısı sınavda başarı kazanmak için çok önemlidir. Bu nedenle YDS Sınavı hazırlık kursu  ile ilgili öğretilerde akademik kelimelerle ilgili hazırlanan özel alıştırmalar YDS  sınavı hazırlık kursunda aday öğrencilere dağıtılır ve bu alıştırmaları çözmeleri kendilerinden istenir. Öğrencinin kelime çalışması yapıp yapmadığı YDS  sınavı hazırlık kursunda izlenir ve çalışmayan yada hafife alan olursa uyarılır.
  • Sınavda akademik kelime bilgisi beraberinde sınav tekniklerinin bilinmesi ve uygulanması başarı için yaşamsaldır. Bu nedenle, YDS Sınavı hazırlık kursu programında aday öğrencilere yds sınavı hazırlık aşamasında,  ” sınav teknikleri ve taktikleri ” konusunda da bilgiler verilerek onların bu yanları da güçlendirilir ve bu şekilde sınavda hem hızlı hemde doğru yanıt vermelerine YDS  sınavı hazırlık kursunda büyük bir katkı sağlanır.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE  ÖNERİLER

  • Bu sınava hazırlanırken birebir özel YDS sınavı hazırlık kursu almayı yeğleyin. Zirai birebir kurslar toplu olarak yapılanlara kıyasla daha etkilidir ve tüm ayrıntılar öğrenilir
  •  Sınava hazırlık için YDS Sınavı hazırlık kursuna ödenenler ile toplu programlara ödenenler uzun sürede bir birine denk olur. Özel kurstan kaçmayın.
  • Boş zamanlarınızda, özel kurs bile alsanız bireysel çalışmalar yapın. Mesela, bol, bol akademik kelime öğrenin ve dağarcığınızı doldurun.

Leave a Comment