YDS ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Özel Ders Programı İçeriği

1 –   Yds  Özel ders ( Bireysel Yds Özel ders )
2 –  Yds Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Yds Özel ders )

 

Yds Özel Ders Programı

 

1 – YDS ÖZEL DERS ( BİREYSEL YDS ÖZEL DERS ):

YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen YDS özel ders programları ile  birebir YDS özel ders alan aday öğrenci, YDS dersinin yapılacağı günleri ve saatleri bizzat kendi belirler. Birebir YDS özel ders almanın ona sağladığı bir avantajdır bu. Bu şekilde ders aldığında günlük yaşamında  bir aksama yaşamaz ve gereksinimi olan YDS eğitimini  düzenini bozmadan alır. Kaç ders verileceği, YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen  YDS özel ders programlarında adaya yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen verilere ve adayın YDS sınavında almak zorunda olduğu nota göre YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen YDS özel ders programlarında belirlenir.

2 – YDS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS ÖZEL DERS ):

YDS özel ders kampüsünde seviyeleri hemen, hemen aynı yada olabildiğince denk olan aday öğrencilerden oluşturulmuş gruplarda birebir YDS özel ders  kalitesine çok yakın bir  ders alınabilir. YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen YDS özel ders programları ile bu kaliteyi yakalamak için grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 öğrenci ile sınırlandırılmıştır. Böylece eğitim sürecinde aday öğrenciler anlamadıkları bir konu hakkında YDS özel ders eğitim merkezimizdeki  YDS özel ders departmanlarında düzenlenen YDS özel ders programlarında rahatça soru sorabilirler ve ayrıca dersi  veren YDS eğitmeni de öğrencilerle birer birer ilgilenebilir.

YDS ÖZEL DERS YDS ( Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı ) için kalabalık gruplara katılarak zamanınızı vede paranızı sokağa atmayın

Akademik sınavlar  konusunda uzman hocalar gözetiminde  YDS sınavına en doğru ve ekonomik olarak hazırlanın, sınavda istediğiniz puanı alabileceğiniz gibi hem de zamanınız ve paranız size kalsın.  YDS özel ders konusunda 33 yıllık deneyimden yararlanma fırsatını kaçırmayın .

 YDS  sınavına hazırlanan  adaylar , Akademik Eğitim ve İbrahim Şahin sizler için fırsat  sunuyor. Programlar tamamen sınav odaklı ve öğrenci verimliliği esas alınarak yapılmakta ve kalabalık  YDS grup derslerinde harcayacağınız vakit ve para cebinizde kalmaktadır. Birebir alarak  YDS sınav şansınızı ve  YDS sınav notunuzu yükseltin.

Bakırköy – İstanbul da , İbrahim Şahin ve  Akademik Eğitime uğrayarak tüm ayrıntıları içeren bilgi alabilir, derse hemen başlayabilirsiniz.  YDS programları siz değerli öğrencilerimizin boş vakitlerine göre ayarlanmakta ve kurs ortamlarından daha esnek davranılarak size özgü gün ve saatlere hocalarımız tarafından uyum sağlanmaktadır.

Bu konuyla ilgilenenlerin bildiği gibi ; KPDS ve ÜDS sınavları birleştirilerek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı  ( YDS ) adı altında başka bir sınav olarak karşımıza çıkarıldı. ÖSYM tarafından verilen örnek sorular eğitmenlerimizce incelenerek ders müfredatı ve işlenişi belirlendi. Siz de  YDS sınavı için garantili bir biçimde hazırlanmak arzusundaysanız İbrahim Şahin ve  Akademik Eğitime uğramakta geç kalmamaya özen gösteriniz..

 

Programların uygulanışında adayların  seviyeleri ,sınav hedefleri ve kişisel algılamaları gözetilerek en iyi sonuçlar alınmasına özel çaba sarf edilir.

 

YDS ÖZEL DERSİbrahim Şahin ve  Akademik Eğitim
Bakırköy | İstanbul
Mektupçu Sokak
(Taksim Dolmuş Durağı Karşı Sokağı)

0 212 572 00 34
0 212 572 74 14
0 532 477 25 41

 

 

Leave a Comment