YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul.

Yds Özel Ders İstanbul Programı

YDS ÖZEL DERS HAZIRLIK İSTANBUL

1 –  Yds Özel ders  İstanbul ( Bireysel – Yds  Özel ders )
2 –   Yds Özel ders  İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan Yds Özel ders )

1 –  Yds Özel ders İstanbul ( Bireysel – Yds  Özel ders ) : 

 YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerinde yer alarak Yds Özel Ders İstanbul eğitimi almak isteyen  öğrencilere, YDS özel ders İstanbul  programlarının uygulanacağı günler konusunda serbestlik tanınır. Öğrenci istediği taktirde günlük yaşamından hiç bir taviz vermeksizin ve düzenini bozmadan  YDS özel ders İstanbul programlarının  saatlerini kendi belirler ve gereken YDS özel ders İstanbul eğitimini alır. YDS sınavına katılmak üzere YDS özel ders İstanbul eğitim bölümlerinde  YDS özel ders İstanbul hazırlık eğitimlerine başlayan  öğrencilere  YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında kaç ders verilmesi gerektiği konusu adayın İngilizce seviye sınav sonuçlarından elde ettiği nota ve YDS sınavında almak istediği puana göre  YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerinde belirlenir.

2 –   Yds Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan Yds Özel ders ) :  

YDS özel ders İstanbul ana kampüslerindeki YDS özel ders İstanbul departmanında  uygulanan YDS özel ders İstanbul kategorisinde bilinçli bir biçimde 4 kişiden oluşturulmuş grup şeklindeki  YDS özel ders İstanbul programlarına katılarak, bire bir YDS özel ders kalitesi ve niteliğinde iyi bir ders alabilirsiniz. Bunun için seviyeleri aynı olan 4 adaydan oluşturulmuş gruplara katılabilirsiniz.  YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerindeki aday sayısı YDS özel ders İstanbul eğitim bölümlerinde 4 kişi ile sınırlandırıldığı için, YDS özel ders eğitimlerinde  öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan  YDS özel ders İstanbul eğitimleri sırasında sahip olamadıkları soru sorma imkanına YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerinde bu küçük gruplarda sahiptirler. Ayrıca, YDS özel ders İstanbul eğitmenleri az sayıdaki  öğrencilerle bire bir ilgilenerek iletişim kurmaları kolaylaşır. Böylece,  YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerinde grup şeklindeki  ders eğitimi bireysel YDS özel ders İstanbul eğitimine dönüşür.

Yds Özel Ders İstanbulYDS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk neden olarak , YDS özel ders İstanbul programlarının hem bireysel olanında hemde grup şeklindeki eğitimlerde gerçek, çok deneyimli ve YDS hazırlık konusunda uzmanlaşmış hocalar görev yapar ve eğitim verir.
  • YDS özel ders İstanbul eğitim merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında sadece gramer eğitimi ile yetinilmez beraberinde,  YDS sınavında sınava giren aday öğrencilerin işlerini kolaylaştırarak daha doğru ve daha hızlı cevap vermelerini sağlayacak olan YDS sınav teknikleri ve YDS sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • Akademik kelime bilgisi konusunda,  öğrencileri geliştirici ve bildikleri akademik kelime sayısını arttırıcı gereken önlemler  YDS özel ders İstanbul programında alınır.  YDS özel ders İstanbul için özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları ile takviye edilen YDS adayı öğrenciler, YDS özel ders İstanbul programlarında yaptıkları çalışma süresince yakından izlenir ve YDS özel ders İstanbul ana merkezindeki YDS özel ders İstanbul programlarında mevcut  YDS özel ders İstanbul etkinliklerinde çalışmayan öğrenci uyarılır.
  • YDS özel ders İstanbul eğitim bölümlerindeki YDS özel ders İstanbul programlarına  dahil olan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz ve ödemeler uygun taksitlerle tahsil edilir.

 

Leave a Comment