YDS ÖZEL DERS HALKALIDA

Yds Özel Ders Halkalı Programı

1 –   Yds Özel ders Halkalı ( Bireysel – YDS Özel ders )
2 –   Yds  Özel ders Halkalı ( 4 kişilik gruplarla yapılan  YDS Özel ders )

1 –   Yds  Özel ders Halkalı ( Bireysel – YDS Özel ders ) :  Yds özel ders Halkalı programlarında yer almak ve yds özel ders eğitimini bire bir yaşamak ve bireysel özel dersin kalitesinden yararlanmak isteyen aday öğrenciler, Yds özel ders Halkalı programlarının uygulanma gün ve saatlerinde ayrıcalık tanınır ve aday öğrenci istediği gün ve saati seçerek , günlük yaşamında bir değişiklik yapmaksızın eğitim alabilir. Bire bir Yds özel ders Halkalı  programına katılan ve eğitim almak isteyen aday öğrencilere, ilk aşamada seviye sınavı yapılarak seviyesi belirlenir ve bu seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve aday öğrencinin yds sınavından almak istediği ” nota ” göre, aday öğrenciye Yds özel ders Halkalı programında verilmesi gereken ders sayısı tespit edilir.

Yds Özel Ders Halkalı2 –   Yds  Özel ders  Halkalı ( 4 kişilik gruplarla yapılan  YDS Özel ders ) : Yds özel ders Halkalı öğretilerinde sayıları 4 kişile sınırlandırılmış gruplara katılarak , bire bir yds özel ders kalitesi ve standardında yds eğitimi alabilir ve yds sınavında başarılı olabilirsiniz. Yds özel ders Halkalı  programlarında, grup eğitimlerinin bireysel eğitim kalitesine ulaşabilmesi ve aynı nitelik eğitim verilebilmesi amacı ile ,gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde,Yds özel ders Halkalı seanslarında yds eğitimini uygulayan hocalar, aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmekte ve program sırasında , aday öğrenciler anlamadıkları bir konu hakkında istedikleri gibi soru sorabilmektedir. Bu durum kalabalık gruplarla yapılan Yds özel ders Halkalı eğitimlerinde pek rast gelinen bir olay değildir.

NOT : Yds özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitler şeklinde yapılabilir.

Leave a Comment