Yds Özel Ders Avcılar Program İçeriği

YDS ÖZEL DERS PROGRAMI AVCILAR

1 –  Yds İngilizce Özel ders ( Bireysel – Yds  İngilizce Özel ders )
2 –   Yds İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan Yds İngilizce Özel ders )

1 –  Yds İngilizce Özel ders ( Bireysel – Yds  İngilizce Özel ders ) :  Yds özel ders Avcılar  programlarına katılmak ve yds eğitimi almak isteyen aday öğrencileri bir sürpriz bekler. Aday öğrenciler bire bir Yds özel ders Avcılar eğitimi almak istediklerinde, adaylara Yds özel ders Avcılar programlarının uygulanacağı gün ve saatleri bizzat kendileri belirler ve bu şekilde günlük yaşamlarında bir değişiklik meydana gelmeden , yds özel ders eğitimi alabilirler. Yds özel ders Avcılar programlarının kaç ders olması gerektiğinin tespiti için, aday öğrencilere seviye tespit sınavı yapılır ve bu sınavdan elde edilen sonuçların üzerine, aday öğrencinin sınavda kaç almak istediği de eklenerek aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği belirlenir.

2 –   Yds İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan Yds İngilizce Özel ders ) : 4 kişilik gruplar şeklinde uygulanan Yds özel ders Avcılar  programlarına katılarak, bire bir yapılan yds özel ders kalitesinde ve standartlarına uygun yds eğitimi alabilir ve başarılı olabilirsiniz. Bu 4 kişilik gruplarda Yds özel ders Avcılar hazırlık  programları için eğitimi alan aday öğrencilerin , kalabalık gruplarda eğitim alanlara oranla bazı avantajları olur. Kalabalık gruplarda aday öğrenciler her konuyu anlamayabilir ve anlamadıkları her hangi bir konu hakkında soru sormak yada ders tekrarı istemek gibi bir imkanları olmaz. Oysa, küçük gruplarda bu imkan her zaman mevcuttur. Diğer bir avantajsa, kalabalık grup eğitimlerinde eğitmenler öğrencilerle bire bir ilgilenebilme imkanı pek bulamazlar oysa, küçük gruplarda bu imkan çok geniş bir biçimde mevcuttur. Bu nedenle gruplar bilinçli bir biçimde 4 kişiden oluşturulmuştur.

Yds Özel Ders AvcılarNEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

A. Yds özel ders Avcılar programlarında eğitim veren hocalar tanınmış , bu konuda deneyimli, yıllarca yds eğitimi vermiş gerçek yds hocalarıdır.

B. Yds akademik bir sınav olduğundan, bilinmesi gereken akademik kelime sayısı sınavın başarılmasında çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle, Yds özel ders Avcılar öğretilerinde aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek çalışmaları istenir ve yakından izlenir. Aksi durumlarda aday öğrenci uyarılır.

C. Aday öğrencilere Yds özel ders Avcılar programları süresince gramer bilgileri beraberinde, yds sınav teknikleri ve yds sınav taktikleri eğitimi de verilerek sınavlarda daha doğru, daha rahat ve daha hızlı yanıt vermeleri sağlanır.

D. Yds özel ders Avcılar programlarımızda yer alan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz.
Leave a Comment