YDS İngilizce Özel Ders Programı

YDS İngilizce Özel Ders Programı İçeriği

1 – YDS İngilizce Özel Ders ( Birebir YDS İngilizce Özel Ders )
2 – YDS İngilizce Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla yapılan YDS İngilizce Özel Ders )

İptal edilen Üds , Kpds  ve Kpss gibi akademik seviyelerdeki  sınavların yerine konulan ve (  7 Nisan 2012 ) ve  ( 2013 Ekim ) ayında gerçekleştirilecek olan Yds Sınavı hazırlık kayıtları başladı .

1 – YDS İngilizce Özel Ders ( Birebir YDS İngilizce Özel Ders ) : Bireysel uygulanan bu programlarda eğitim veren hocalar işin uzmanıdır.
2 – YDS İngilizce Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla yapılan YDS İngilizce Özel Ders ) : Gurup şeklinde verilen eğitimler hemen hemen bireysel özel ders kalitesindedir.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

1 –  Sınav hazırlıkları  YDS İngilizce Özel Derste 4 ( Dört ) kişilik küçük gruplarla gerçekleştirildiği gibi birebir özel ders şeklinde de YDS İngilizce Özel Ders programları mevcuttur . Her iki koşulda da YDS İngilizce Özel Ders programlarında gerçek deneyimli ve uzman sınav hazırlık hocaları görev yapar.
2 –  YDS Sınav hazırlık programlarında adaylara ” YDS sınav teknikleri ve sınav taktikleri “ konusunda ayrıntılı eğitimler verilerek, sınav sorularının kolaylıkla ve de sür’atle çözülmesi sağlanır.
3 –  YDS İngilizce Özel Ders Hazırlık  programlarının uygulanışında sınavda çok önemli rol oynayan ama katılanların pekte önemsemediği kelime haznesini ( Vocabulary ) arttıran önlemler alınır ve büyük bir ciddiyetle ders dışında yapılan gelişme sınavları ile aylar yakından izlenir.

 

Leave a Comment