Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan.

ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINIFLARINA İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI
( MUAFİYET SINAVI VE PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK )

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders Programı İçeriği

1 –   Üniversite Hazırlık İngilizce Özel ders ( Bireysel  Üniversite Hazırlık  İngilizce Özel ders )
2 –   Üniversite Hazırlık İngilizce Özel ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan Üniversite Hazırlık  İngilizce Özel ders )

1 – Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  ( Bireysel  Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders ) : 

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programları ile hangi üniversite olursa olsun Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders ile aday öğrenciler, devam etmek istediği üniversitenin sınav formatına uygun olarak sınava hazırlanır. Bireysel olarak Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarına katılan aday öğrencilere , derslerin işleneceği gün ve saatler konusunda öncelik verilerek yaşam tarzlarının bozulmadan eğitim alması sağlanır. Bu şekilde aday öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programları ile istedikleri gibi Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarına iştirak edebilir.

2 – Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders ) :

Aynı üniversiteye devam etmek isteyen ve İngilizce seviyeleri aynı yada mümkün olabildiğince bir birine denk olan aday öğrencilerden Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programında oluşturulan 4 kişilik gruplarla icra edilen Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programlarına katılabilir, devam etmek istediğiniz üniversitenin sınav formatına bire bir uyumlu hazırlık programlarından Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarında yararlanabilirsiniz.

AMAÇ

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders departmanlarımızda ki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programları aracılığı ile üniversite hazırlık sınıflarının bitiminde yada üniversiteye başlamadan hazırlık sınıfında okumaksızın yeterlik sınavı olarak yapılan hazırlık atlama ( Proficiency ) sınavlarına katılmak isteyen aday öğrencilere Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programlarında kaliteli bir eğitimle  başarılarına katkıda bulunmak.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan  Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarında görev alan hocalar konularında deneyimli, yıllarca bu konuda eğitimler vermiş ve uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek proficiency hocalarıdır.

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarına katılan ve eğitim alan aday öğrencilere diğer kurumlar tarafından uygulanabilen senet imzalatma yada benzeri uygulamalar yapılmaz.

♣Proficiency sınavı gibi akademik sınavlarda akademik kelime bilgisinin sağlamlığı ve bolluğu başarı kazanmada büyük rol oynar. Bu nedenle Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders programlarında akademik kelimelerin geliştirilmesi yönünde özel hazırlanmış çalışmalarla aday öğrenciler desteklenir ve kelime bilgilerini geliştirici önlemler alınarak aday öğrencilerin bu yönde yaptıkları çalışmalar yakından izlenir.

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  birimlerimizdeki Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders sınıflarımızda hazırlanan ve uygulamaya konan  Üniversite Hazırlık İngilizce Özel Ders  programlarının çalışma aşamasında aday öğrencilere sadece gramer bilgisi verilmez beraberinde proficiency sınav teknikleri ve proficiency sınav taktikleri eğitimi de verilerek, aday öğrencilerin sınavlarda sorulan sorulara daha rahat yanıt vermesi, ve daha hızlı hareket etmesine katkıda bulunulur.

Üniversite Hazırlık İngilizce Özel DersÜniversite Hazırlık  Özel Ders programlarının uygulandığı üniversiteler


BilgiÜniversitesi
 , Yeditepe ÜniversitesiKoç ÜniversitesiSabancı Üniversitesi, Bahçeşehir ÜniversitesiOkan Üniversitesi, Doğuş ÜniversitesiÖzyeğin ÜniversitesiFatih Üniversitesi,  Kadir Has ÜniversitesiAydın ÜniversitesiKültür ÜniversitesiİTÜ ( İstanbul Teknik Üniversitesi ), YTÜ ( Yıldız Teknik Üniversitesi )ODTÜ ( Ortadoğu Teknik Üniversitesi )Marmara Üniversitesiİstanbul ÜniversitesiLeave a Comment