ÜDS – İNGİLİZCE ÖZEL DERS , ÜDS ÖZEL DERS HAKKINDA  

ÜDS – İngilizce Özel Ders, Üds Özel Ders Programları

1 –   Üds Özel ders ( Bireysel  Üds Özel ders )
2 –   Üds Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Üds  Özel ders )

1 – ( Bireysel-Birebir )
2 – ( 4 kişi-Grup )

  ÜDS – İngilizce Özel Ders, programları ders uygulamasında katılımcılar daha önce ÜDS sınavına girip bir not almamışsa kendilerine üds seviye sınavı uygulanır . Daha önce üds sınavına girip bir not almış olan adaylarında üds sınavında aldığı not değerine göre sayısı tespit edilir ve tespit edilen sayıda verilir.

Grup halinde ÜDS – İngilizce Özel Ders almak isteyenlere de daha öncekinde aldıkları not esas kabul edilerek veya yapılan üds seviye tespit sınavında aldığı notlar baz alınarak seviyeleri aynı yada yakın olanlardan homojen bir grup oluşturulur ve oluşturulan bu homojen gruba ÜDS – İngilizce Özel Ders programları uygulanır

 

NEDEN BİZ

A – üds uzmanları tarafından verilir ve yine üds uzmanları tarafından programlanır.
B – ÜDS – İngilizce Özel Ders sırasında üds sınavları üzerinde yapılan çalışmalarla üds sınav teknikleri öğretilir.
C – Üds teknikleri daha önce üds sınavlarında sorulmuş sorular üzerinde öğretilerek gerçek üds sınav formatına katılımcının uyum sağlaması aracılığı ile temin edilir.
D – Üds sınavında başarının anahtarlarından bir olan akademik kelime sayısını arttırıcı çalışmalar üds dersleri ana konularından biridir.
E – Yüksek seviyede ve üds sınavını çözmede birebir etkili olan üds gramer bilgileri ile işlenir. grup şeklinde ve bireysel olarak uygulanır.

 ÜDS - İngilizce Özel Ders | Üds Özel Ders

Leave a Comment