ÜDS – İNGİLİZCE ÖZEL DERS , ÜDS ÖZEL DERS HAKKINDA  

ÜDS – İngilizce Özel Ders, Üds Özel Ders Programları

1 –   Üds Özel ders ( Bireysel  Üds Özel ders )
2 –   Üds Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Üds  Özel ders )

1 – ( Bireysel-Birebir )
2 – ( 4 kişi-Grup )

  ÜDS – İngilizce Özel Ders, programları ÜDS – İngilizce Özel Ders | Üds Özel Ders uygulamasında katılımcılar daha önce ÜDS sınavına girip bir not almamışsa kendilerine üds seviye sınavı uygulanır . Daha önce üds sınavına girip bir not almış olan adaylarında üds sınavında aldığı not değerine göre sayısı tespit edilir ve ÜDS – İngilizce Özel Ders | Üds Özel Derste tespit edilen sayıda verilir.

Grup halinde ÜDS – İngilizce Özel Ders almak isteyenlere de daha öncekinde aldıkları not esas kabul edilerek veya ÜDS – İngilizce Özel Ders | Üds Özel Derste yapılan üds seviye tespit sınavında aldığı notlar baz alınarak seviyeleri aynı yada yakın olanlardan homojen bir grup oluşturulur ve oluşturulan bu homojen gruba ÜDS – İngilizce Özel Ders programları uygulanır

 

NEDEN BİZ

A – üds uzmanları tarafından verilir ve yine üds uzmanları tarafından programlanır.
B – ÜDS – İngilizce Özel Ders sırasında üds sınavları üzerinde yapılan çalışmalarla üds sınav teknikleri öğretilir.
C – Üds teknikleri daha önce üds sınavlarında sorulmuş sorular üzerinde öğretilerek gerçek üds sınav formatına katılımcının uyum sağlaması aracılığı ile temin edilir.
D – Üds sınavında başarının anahtarlarından bir olan akademik kelime sayısını arttırıcı çalışmalar üds dersleri ana konularından biridir.
E – Yüksek seviyede ve üds sınavını çözmede birebir etkili olan üds gramer bilgileri ile işlenir. grup şeklinde ve bireysel olarak uygulanır.

 ÜDS - İngilizce Özel Ders | Üds Özel Ders

Leave a Comment