Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders Hakkında Bilgi

Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders Programı

1 –Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –  Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders (4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarına bire bir olarak eğitim almak üzere dahil olan  öğrencilere, bireysel özel ders alacakları için, Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarının gerçekleştirileceği günleri ve saatleri seçme imtiyazı verilir. Aday öğrenci, Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders için kendisine verilen bu öncelik hakkını kullanarak istediği gün ve saatlerde Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Dersini  alabilir ve günlük yaşamında  değişiklik yapma gereği kalmaz.

 2 –  Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) : Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarına 4 kişilik gruplarda yer alarak iştirak eden sabancı üniversitesi  öğrencileri, aynı özel ders kalitesi ve niteliğinde gruplarda eğitim alabilir. 4 kişilik gruplarda alınan Sabancı Üniversitesi  Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarının bireysel özel ders kalitesinde olmasını grubun 4 kişiden meydana gelmesi sağlar. Bu şekilde Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Dersinde İngilizce eğitmeni her öğrenci ile teker teker ilgilenebilme imkanı bulur ve öğrenciler de Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Dersi eğitimi  sırasında rahatlıkla soru sorabilme şansına grubun kalabalık olmamasından ötürü sahip olur.

 SABANCI ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK SINIFI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarında görev yapan İngilizce eğitmenleri, yıllarca Sabancı  üniversitesi hazırlık sınıflarında Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders eğitimi vermiş ve bu konuda deneyimli öğrenciye sınav yada hazırlık sınıfı derslerinde % 100 katkı sağlama becerisine sahip uzman niteliğinde Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders  hocalarıdır.
  • Sabancı  üniversitesi hazırlık sınıfında İngilizce Özel Ders eğitimi gören hazırlık sınıfı öğrencilerine, bire bir Sabancı Üniversitesi Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Dersi vererek,  öğrencilerin hem ara sınıflarda başarılı olmalarına hemde hazırlık sınıfı bitiminde yapılan Hazırlık Atlama ( Proficiency ) Sınavında iyi bir not elde etmelerine yardım edilir.

 

Leave a Comment