Proficiency Kursu Programları

Proficiency Kursu Programları İçeriği

1 – Proficiency Kursu ( Birebir Özel Proficiency Kursu )
2 – Proficiency Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Kursu )

 Proficiency Kursu  programları Proficiency Kursu merkezinde 2 şekilde uygulanır.

1 – PROFICIENCY KURSU ( BİREBİR ÖZEL PROFICIENCY KURSU ): Proficiency Kursu programlarına birebir özel eğitim almak için katılan adaylar, uygulanacak olan Proficiency Kursu  programının uygulanacağı günleri ve saatleri kendi belirler. Aday öğrencinin uygulanacak programı seçmesi ona günlük hayatını düzenleme avantajı sağlar. Bu şekilde aday öğrenci günlük yaşamında bir değişiklik yapmadan ihtiyaç duyduğu Proficiency Kursu programını özel alarak alır. Birebir özel Proficiency Kursu  uygulamalarında aday öğrenciye uygulanması gereken Proficiency Kursu programının kaç ders olması gerektiğine yapılan seviye sınav sonucunda karar verilir. Birde, aday öğrencinin sınavına gireceği üniversite kaç ders verilmesi gerektiği konusunda etki yapar.

2 – PROFICIENCY KURSU ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA PROFICIENCY KURSU ): Aynı üniversite mensubu olan seviyeleri olabildiğince bir birine denk yada uyumlu olan aday öğrencilerden seçilmiş 4 kişilik gruplarda da Proficiency Kursu alabilirsiniz. Grup eğitimlerinin birebir özel ders kalitesinde ve niteliğinde olması için grup sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylece aday öğrenci eğitim sırasında anlamadığı bir konu ile karşı karşıya kaldığında rahatlıkla soru sorma fırsatı olur ve eğitim veren hoca da her öğrenci ile teker teker ilgilenebilir. Bu tür avantajlarla yapılan Proficiency Kursu  adeta birebir özel eğitim niteliğine kavuşur.


PROFICIENCY KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Her şeyden önce, Proficiency Kursu  programlarında, gerçekten bu eğitim konusunda  deneyimli ve yıllarca  eğitim vermiş hocalar görev yapar.
  • Proficiency Kursu programlarında aday öğrencilere, gerek kalmadıkça genel dil dersi verilmez. Eğitimler,  sınav teknikleri  ve taktiklerini içerir tarzdadır. Bu şekilde, aday öğrenciler sınavda hem doğru hem de hızlı yanıt verebilirler.
  • Proficiency Kursunda aday öğrencilere ” SENET ” yapılmaz. Ödemeler Proficiency Kursunda bir takvime bağlanır ve bu takvimde yer alan gün ve tarihlerde yapılır.
  • Aday öğrencilere, Proficiency Kursunda  sınavda  başarı sağlamada en etkin rolü oynayan akademik kelime çalışmaları ile ilgili olarak özel alıştırmalar verilir ve bu çalışmalar Proficiency Kursunda yakından izlenir , çalışmayan uyarılır.

 

Leave a Comment