Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu.

Proficiency Hazırlık Kursu Kampüsü
( PROFICIENCY SINAVI HAZIRLIK KURSUNDA KALİTELİ EĞİTİM VE GEÇME GARANTİSİ )

Proficiency Hazırlık Kursu İçeriği

1 – Proficiency Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Proficiency Hazırlık Kursu )
2 – Proficiency Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Hazırlık Kursu 

Proficiency hazırlık kursu programlarına katılan adaylara 2 türlü program uygulanır.

1 – Proficiency Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Proficiency Hazırlık Kursu )

Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu ÜNİTELERİMİZDE HAZIRLANAN , Proficiency hazırlık kursu programları adaylara özel olarak  bireysel uygulanır. Proficiency Hazırlık Kursundaki bu uygulamada aday hangi üniversitenin proficiency sınavına iştirak edecekse , iştirak edeceği üniversitenin final sınavları üzerinde eğitim verilerek aday sınava hazırlanır. Eğer adayın Proficiency Hazırlık Kursu programlarında İngilizce seviyesi yeterli değilse, yetersiz olduğu bölümlerle ilgili gramer dersleri verilerek bu yetersizlik giderilir. Bireysel olarak uygulanan Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu programlarına  katılan öğrenci derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendisi belirler. Bu konuda adaya Proficiency hazırlık kursu eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu  programlarında öncelik tanınır.

2 – Proficiency Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Hazırlık Kursu 

Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursunda 4  kişilik gruplarla yapılan Proficiency hazırlık kursu programlarına katılan öğrencilere ilk  aşamada Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu ÜNİTELERİMİZDE HAZIRLANAN , Proficiency hazırlık kursu programlarında İngilizce seviye sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir. Belirlenen bu seviyelere uygun olarak aynı yada seviyeleri olabildiğince bir birine yakın vede aynı üniversiteden olan adaylardan oluşturulan bu gruplara ilk etapta gramer dersleri verilerek gramer açısından olan eksiklikler ve noksanlıklar proficiency hazırlık kursu eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu  programlarında giderilir. Daha sonra gerçek proficiency sınavları üzerinde yapılan çalışmalarla adaylar sınavlara hazırlanır.

NOT : Proficiency hazırlık kursu eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu programlarının uygulamalarında akademik sınavlarda başarıda çok önemli bir yeri olan vocabulary çalışmalarına özel bir önem verilerek , adaylara Proficiency hazırlık kursu,eğitim merkezimizdeki  Proficiency hazırlık kursu ÜNİTELERİMİZDE HAZIRLANAN , Proficiency hazırlık kursu programlarında özel olarak hazırlanmış kelime çalışmaları verilerek bu çalışmaları yapmaları sağlanır ve çalışmalar tarafımızdan sıkı bir biçimde denetlenerek adayın bu çalışmayı yapmasına ortam sağlanır.

 

Leave a Comment