Özel YDS İngilizce Dersleri

Denizli’deki English Academy’deki özel İngilizce öğretmeniniz

1 –  Özel YDS İngilizce Dersleri ( Birebir Özel YDS İngilizce Dersleri )
2  – Özel YDS İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Özel YDS İngilizce Dersleri )
Denizli’deki Özel YDS İngilizce Dersleri merkezimizde İngilizce YDS  öğretmeniniz size kişiselleştirilmiş bir Özel YDS İngilizce Dersleri planı konusunda rehberlik edecek.

Özel YDS İngilizce Dersleri merkezimizde İngilizce konuşacak, yeni kelimeler öğrenecek ve doğal bir şekilde akıcı olacaksınız.

Güvenli ve verimli YDS İngilizce dersler sağlamak için ‘Covid-19’ güvenlik önlemleri.
Özel YDS İngilizce Dersleri merkezimizde Sınıfa geri döndük! 

Ama mümkün olduğunca güvenli tutmaya çalışıyoruz:
>
 Katılımcılar arasında 1,5 metrelik sosyal mesafe.
> Gruplar için: sınıf mevcudu maksimum 4’ye düşürülmüştür.
> Her sınıfta dezenfektan el jeli mevcuttur.
> Yüz maskeleri isteğe bağlıdır ancak artık gerekli değildir.

 • Seviyenize göre uyarlanmış: dil kursunu mevcut seviyenize uyarlamak için, Özel YDS İngilizce Dersleri merkezimizde derslere başlamadan önce bir görüşme sırasında yazılı ve sözlü bir test ile mevcut dil becerilerinizi analiz ediyoruz.

 • Kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanın : bize hedeflerinizi (konuşma, anlama, yazma, mesleki kelime bilgisi, sınav vb.) açıklayın ve biz de Denizli’deki özel İngilizce derslerinizi buna göre uyarlayalım.

 • Ne zaman müsait olursanız: dersleri size en uygun oldukları zaman planlayabilirsiniz. Özel YDS İngilizce Dersleri merkezimizde İngilizce öğretmeninizle dersleri iptal etme ve yeniden planlama imkanı da dahil olmak üzere planlamada maksimum esneklik sunuyoruz.

Yer seçin : Bu özel YDS İngilizce dersleri genellikle Denizli’deki ofislerimizde verilir ve aynı zamanda ofisinizde veya evinizde de yapılabilir. (Seyahat masrafları tam konuma bağlıdır: bir fiyat teklifi isteyin.)
 • Maksimum verimlilik: Sadece ihtiyaçlarınıza ve seviyenize uyarlanmış bireysel bir kurs değil, aynı zamanda tek katılımcı olduğunuz için daha yoğundur. İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmenin en hızlı yoludur.

 • İngilizce öğretmenleriniz sizi konuşturur: Konuşmak, akıcılığınızı geliştirmek, özel İngilizce öğretmeninizin düzeltmelerinden öğrenmek ve bir gruba göre özgüveninizi geliştirmek için çok daha fazla zamanınız olacak.

  ÖZEL YDS İNGİLİZCE DERSLERİ

  Kişiselleştirilmiş bir şekilde İngilizce

  Programınıza, ilgin alan ve eğitimden bıktıysanız, ayırt edici ve küçük bir bölümden çok bir aklınızı seçmenin ve ilgi toplamanın geldiği geldi. İngilizce Akademik Eğitim tarafından seçme %100 kişiselleştirilmiş özel İngilizce derslerini deneyip seveceğiniz yeni bir öğrenme yönteminden yararlanabilirsiniz.

  Bazı ön yargılarla ve İngilizce öğrenmeye karar verirler ama değiştirebilecekleri bir karar verirler. Ne yazık ki, bu insanların çoğunun zamanla cesareti kırılıyor ve bu eğitimi terk etmeye karar veriyor. Bu sebeplerden biri de Özel YDS İngilizce Derslerini  nereden alacaklarını veya grup derslerinde kendilerini rahat hissetmemeleridir.

  Sizi  İngilizce Akademik Eğitimin derslerini ve dili öğrenmenin kişiselleştirilmiş yeni bir hedefini  seçmeye davet ediyoruz. Özel dersler asla eskisi gibi olmayacak!

  İNGİLİZCE NEDEN ÖZEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ İLE ÖĞRENİLEBİLİR?

  Ortak bir amacın olduğu grup İngilizce derslerinden farklı olarak, İngilizce özel ders planları için olan veya çalışma alanınız eğitim alanlarınız için en faydalı olan veya zor olanlar için idealdir.

  Diğer bir avantajda, Özel İngilizce dersinde kendi bedeninizde ve herhangi bir baskı altında bilgi edinme hakkında bilgi verir.