ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ GÖZETİMİNDE 
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE HAZIRLIK, LYS 5, PROFICIENCY )

 Özel İngilizce Öğretmeni Gözetiminde İngilizce Dersi

1 –  Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

Özel İngilizce Öğretmeni olan kişilerin kurduğu merkezde  Özel İngilizce Öğretmeni denetiminde ve Özel İngilizce Öğretmeni gözetiminde tüm akademik sınavlara hazırlanmanın en yaygın, en uygun, en güvenli yolu. Özel İngilizce Öğretmeninden birebir özel ders.

 1 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) : Bire bir olarak dilin tüm branşlarında  özel ders almak isteyen aday öğrencilere Özel İngilizce Öğretmeni gönderilir. Özel İngilizce Öğretmeninden bire bir özel ders eğitimi almak üzere baş vuran aday öğrenciler , almak istedikleri  dersi hangisi olursa olsun programların uygulanacağı gün ve saatleri belirleme hakkına sahip olur. Günlük yaşamlarında ve iş düzenlerinde her hangi bir değişikliğe gitmeden Özel İngilizce Öğretmeninin bizzat kendisinin organize ettiği Özel İngilizce Öğretmeni tarafından verilen özel ders programlarına katılabilirler.

2 –  Özel İngilizce Öğretmeni (  4 kişilik gruplarla yapılan İngilizce Özel ders ) : Seviyeniz ne olursa olsun yada hangi  dalda  özel ders programlarında katılmak isterseniz isteyin, Türkiyenin en kaliteli ve en deneyimli Özel İngilizce Öğretmeni ile bu dili öğrenebilir yada akademik sınavlara hazırlanabilirsiniz.

 

Dili  Özel İngilizce Öğretmeninden bire bir özel ders alarak yada 4 kişilik gruplarda yer alarak öğrenmeye karar verdiğinizde, eğitimde  uzman Özel İngilizce Öğretmenimiz  eğitim boyunca her arandığında yanınızda olacak ve eğitim sürecinizi daha verimli ve olumlu geçirmenizi sağlayacak danışmanlarımız ile çok hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Bugüne kadar birçok kişiye (  referanslar sayfası ) uzun zamandır hayal ettikleri şekilde bu dili aktif şekilde kullanmalarında destek olduk. Şimdi siz de Özel İngilizce Öğretmeninden özel ders alarak vaktinize değer katmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın.

 PROGRAM
  • Adayın İngilizce seviyesinin analizi.
  • Mevcut durum  ölçümlenmesi.
  • İngilizce eğitimi ve geliştirilmesi.
  • Ders-dışı geliştirmeler.
  • Ödev yönetimi.
  • Öğrenme sürecinin analizi.
  • İyileştirme çalışmaları.
  • Konuşma öğretimi.

 

 

Leave a Comment