İNGİLİZCE, ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
( YDS,IELTS,PROFICIENCY,HAZIRLIK SINAVI,LYS 5 )

İngilizce,Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi

1 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel  Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni (  4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi)

Özel  İngilizce Öğretmeni tarafından her seviyede  ders verilir. Kuruma gelemeyenlere Özel  İngilizce Öğretmen gönderilir ve bu şekilde kendi yerinizde ve koşullarınızda eğitim alabilirsiniz. Özel  İngilizce Öğretmeni tarafından hazırlanan özel ders programları eğitim almak isteyen aday öğrencilere 2 türlü uygulanır.

1 – ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ) : Birebir olarak bu dilin  her alanında Özel  İngilizce Öğretmeninden özel  ders almak isteyen aday öğrencilere derslerin işleneceği ve programın uygulanacağı gün ve saatleri belirleme konusunda öncelik verilir. Bundan hedeflenen, eğitim alan aday öğrencinin günlük yaşamının etkilenmesini önlemektir. Böylece, eğitim alan aday öğrenci yaşamında her hangi bir değişiklik yaşamaz ve günlük yaşamını sürdürürken aynı zamanda rahatça ihtiyacı olan eğitimi alır . Öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlerin dışında,  yapılan seviye sınavından elde edilen neticeye ve adayın akademik bir sınava girecekse almak istediği puana göre Özel  İngilizce Öğretmeni tarafından belirlenir.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ (4 KİŞİLİK GRUPLARLA ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ) : Özel  İngilizce Öğretmeni tarafından gerçekleştirilen  seviye sınavı sonuçlarına göre, seviyeleri bir birine çok yakın yada olabildiğince denk olan 4 öğrenciden oluşturulmuş gruplara katılarak, birebir özel ders ayarında ve aynı özelliklerde  eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan eğitimin bireysel özel ders kalitesinde olabilmesi amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylece, öğrenci sayısı az olduğunda, eğitim alan öğrenciler anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilir ve Özel  İngilizce Öğretmeni de öğrencilerle teker, teker ilgilenebilir.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMINDA NEDEN BİZ

  • Özel  İngilizce Öğretmeninden hangi alanda eğitim almak isterseniz isteyin, bu alanda size eğitim verecek olan özel  öğretmen mesleğinde uzmanlaşmış ve her şeyden çok önemlisi  dil öğretmeyi bilen öğretmenlerdir.
  • Özel  İngilizce Öğretmeninden tüm alanlarda verilen eğitimlere katılana aday öğrencilere ” SENET ” imzalatılmaz.
  • Özel  İngilizce Öğretmeni gözetiminde ve denetiminde akademik sınavlara girmek için eğitim alan öğrenciler, girecekleri sınavın , çözüm teknikleri öğretilerek sınavda soruları doğru ve daha sür’atli yanıtlamaları sağlanır.

Leave a Comment