ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İLE MUTLU SON

Özel İngilizce Öğretmeni ile Kaygılara Son

1 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel  İngilizce Özel ders )
2 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

♥ İngilizce Özel Ders : Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında Özel İngilizce Öğretmeni isimli onun bizzat kendisinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü Özel İngilizce Öğretmeni programları ile  bire bir kişiye özgü eğitim yöntemi , modern İngilizce teknikleri ve İngilizce  taktikleri kullanılarak Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde İngilizce eğitimi verilir.

♥ Hiç bilmeyenlere İngilizce Özel Ders  : İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlara Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında Özel İngilizce Öğretmeni isimli onun bizzat kendinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla temel İngilizce bilgileri ve istenilen seviyede Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile İngilizce eğitimi verilir.

♥ Çocuklara çocuklar için İngilizce Özel Ders : Geleceğimizin güvencesi çocuklara çağın tüm gereklerine uygun bir biçimde Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında Özel İngilizce Öğretmeni isimli onun bizzat kendinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla eğlendirerek , sıkmadan ve çocuk İngilizce eğitimine uygun materyaller kullanarak  Özel İngilizce Öğretmeni tarafından İngilizce eğitim .

İlköğretim öğrencilerine İngilizce Özel Ders : İlk öğretimin hangi bölümünde olursa olsun ( 4. sınıf  İngilizce dersi , 5. sınıf İngilizce dersi , 6.sınıf İngilizce dersi , 7. sınıf İngilizce dersi , 8. sınıf  İngilizce dersi ) ilköğretim öğrencilerine Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde onun bizzat kendisinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla okul müfredatına uygun hem okulda alacağı İngilizce notlarını yükselten hemde okulda öğretilemeyenleri öğreterek Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile İngilizce eğitim alın.

 

Kurumlara İngilizce Özel Ders : Kurum çalışanları için Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde onun bizzat kendinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla hizmet içi kurumsal İngilizce eğitimi .Kurum içinde Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde onun bizzat kendinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde Özel İngilizce Öğretmeninin kendi mekanında özel olarak hazırlanan Özel İngilizce Öğretmeninin eğitim programlarının Özel İngilizce Öğretmeni tarafından uygulanması ile İngilizce konuşabilen ve yazabilen ; çalıştığı kuruma İngilizcesi ile yararlı olabilen personel eğitimi. 

♥ Akademik İngilizce İngilizce Özel Ders : Denizli/Merkezefendi’ de Akademik seviyedeki toefl , ielts , proficiency , kpds , Lys 5, yds gibi sınavlara hazırlananlara Özel İngilizce Öğretmeniyle İngilizce eğitim .

♥ Evde İngilizce Özel Ders : İngilizce öğrenmek isteyen ama İngilizce kurslarına gidemeyenler için Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde onun bizzat kendisinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü Özel İngilizce Öğretmeni programlarıyla evde ielts , toefl, proficiency, üds, kpds, eğitim programları.

Leave a Comment