ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İLE MUTLU SON

Özel İngilizce Öğretmeni ile Kaygılara Son

1 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel  İngilizce Özel ders )
2 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

♥ İngilizce Özel Ders : Özel İngilizce Öğretmeni denetim ve gözetiminde onun bizzat kendinin hazırladığı  Özel İngilizce Öğretmenine özgü programlarla bire bir kişiye özgü eğitim yöntemi , modern İngilizce teknikleri ve İngilizce  taktikleri kullanılarak İngilizce eğitimi verilir.

♥ Hiç bilmeyenlere  Özel Ders  : İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlara temel İngilizce bilgileri ve istenilen seviyede Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile İngilizce eğitimi verilir.

♥ Çocuklara çocuklar için Özel Ders : Geleceğimizin güvencesi çocuklara çağın tüm gereklerine uygun bir biçimde eğlendirerek , sıkmadan ve çocuk İngilizce eğitimine uygun materyaller kullanarak  Özel İngilizce Öğretmeni tarafından İngilizce eğitim .

İlköğretim öğrencilerine  Özel Ders : İlk öğretimin hangi bölümünde olursa olsun ( 4. sınıf  İngilizce dersi , 5. sınıf İngilizce dersi , 6.sınıf İngilizce dersi , 7. sınıf İngilizce dersi , 8. sınıf  İngilizce dersi ) ilköğretim öğrencilerine  okul müfredatına uygun hem okulda alacağı İngilizce notlarını yükselten hemde okulda öğretilemeyenleri öğreterek Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile İngilizce eğitim.

 

Kurumlara Özel Ders : Kurum çalışanları için hizmet içi kurumsal İngilizce eğitimi .Kurum içinde özel olarak hazırlanan eğitim programlarının Özel İngilizce Öğretmeni tarafından uygulanması ile İngilizce konuşabilen ve yazabilen ; çalıştığı kuruma İngilizcesi ile yararlı olabilen personel eğitimi. 

♥ Akademik İngilizce Özel Ders : Akademik seviyedeki toefl , ielts , proficiency ,
, kpds , Lys 5, yds gibi sınavlara hazırlananlara Özel İngilizce Öğretmeniyle İngilizce eğitim .

♥ Evde Özel Ders : İngilizce öğrenmek isteyen ama İngilizce kurslarına gidemeyenler için evde İngilizce eğitim programları.

Leave a Comment