ÖZEL İNGİLİZCE EĞİTİM MERKEZİ

Özel İngilizce Merkezi Hakkında Bilgi

1 –   Özel İngilizce Merkezi ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –    Özel İngilizce Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 1 –   Özel İngilizce Merkezi ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) : Özel İngilizce merkezi birimlerindeki Özel İngilizce merkezi tarafından düzenlenen öğretilerde yer verilen  bu dili öğrenmek isteyenler için kişiye özel programlara katılabilir ve  dil konusunda eksik olan yanlarınızı,Yds , Ielts , Proficiency , Lys 5, Yökdil  gibi akademik sınavlara hazırlık başta olmak üzere giderebilirsiniz. Eğitimin her branşında Özel İngilizce merkezinde bire bir  eğitim alan öğrencilere, Özel İngilizce Merkezinde   eğitim aldıkları için, programların uygulanacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir. Bu şekilde, Özel İngilizce Merkezinde özel ders alan öğrenci, günlük rutin yaşamında bir değişiklik yaşamadan  eğitim alabilir.

2 –   Özel İngilizce Merkezi– 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :  Özel İngilizce Merkezinde akademik daldaki eğitimleri de dahil olmak üzere , her branştan  eğitimleri 4 kişilik gruplara dahil olarak alabilirsiniz. Özel İngilizce Merkezinde grupların 4 kişiden oluşturulması , bilinçli yapılmış, eğitim alan öğrencilerin lehine olan bir seçimdir. Gruplar 4 kişiden meydana geldiği için Özel İngilizce Merkezinde her daldaki eğitimi veren eğitmenler, grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve Özel İngilizce Merkezinde ki eğitim sırasında,  grup sayısı az olduğundan anlamadıkları konularla ilgili olarak sorular sorabilir. Bu tür bir imkan Özel İngilizce merkezi programında kalabalık gruplarla yapılan İngilizce eğitimlerde pek mevcut değildir.

GENEL İNGİLİZCE

Senelerce  okullara gittiniz ve dil  dersleri aldınız,  peki  İngilizce öğrendiniz mi ?, her  sene  yeni   baştan bir önceki senenin derslerini yinelediniz ; öğrendiğiniz her kelimeyi on kez yazmak suretiyle ezberlediniz. Bilgileriniz pekişti, “ Bu iş tamam artık Ben İngilizce biliyorum” dediniz ki bildiğiniz  dil bilgisi kuralları ve çoktan ezberleyip unutmuş olduğunuz kelimeler size yetmedi zira ,  dil bu kez karşınıza kağıt üstünde değil,  sözlü olarak çıktı. Dil bilgisi kuralları değil,  işlevi devreye girerek becerileriniz sınandı. İngilizce dil becerisine dil bilgisi kuralları dahil olmadığı için ilerleyemediniz. Dil becerisi dört kısımdan  oluşmaktadır ve buna sadece Reading-okuma- Listening-dinleme- Writing- yazma- ve Speaking –konuşma- dahildir.

YDS SINAVI HAZIRLIK

Özel İngilizce merkezi programları ile  Yds sınavına hazırlanmak için gereken en önemli şey , gerçek sınav hazırlık hocası ve gerçek yds eğitimidir. Bu iki etken de  Akademik Eğitim de mevcuttur. 

IELTS SINAVI HAZIRLIK

Özel İngilizce merkezinde ki Ielts sınavı hazırlık programlarında yer alan eğitmenler , ielts eğitimi konusunda çok deneyimli ve bu sınavı başarmanın tekniklerini ve taktiklerini çok iyi bilen ve bunların eğitimini çok iyi aktarabilen gerçek sınav hocalarıdır.

 

Leave a Comment