Özel İngilizce merkezi birimlerindeki Özel İngilizce merkezi tarafından düzenlenen Özel İngilizce merkezi öğretilerinde İngilizce.

ÖZEL İNGİLİZCE EĞİTİM MERKEZİ PLATFORM

Özel İngilizce Merkezi Hakkında Bilgi

1 –   Özel İngilizce Merkezi ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –    Özel İngilizce Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 1 –   Özel İngilizce Merkezi ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) : 

Özel İngilizce merkezi birimlerindeki Özel İngilizce merkezi tarafından düzenlenen Birebir Özel İngilizce merkezi öğretilerinde yer verilen bu dili öğrenmek isteyenler için Bireysel Özel İngilizce merkezi birimlerindeki kişiye özel programlara Özel İngilizce merkezinde katılabilir ve  dil konusunda eksik olan yanlarınızı,Yds , Ielts , Proficiency , Lys 5, Yökdil  gibi akademik sınavlara hazırlık başta olmak üzere giderebilirsiniz. Özel İngilizce Öğretmeni olan kişilerin kurduğu merkezde eğitimin her branşında Özel İngilizce merkezinde bire bir  eğitim alan öğrencilere, Özel İngilizce Ana Merkezinde   eğitim aldıkları için, Özel Yüz Yüze İngilizce Merkezi programlarının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir. Bu şekilde, Özel İngilizce Test Merkezinde tek başına özel ders alan öğrenci, günlük rutin yaşamında bir değişiklik yaşamadan  Özel İngilizce Eğitim merkezi birimlerindeki Özel İngilizce Yetiştirme merkezi tarafından düzenlenen öğretilerde eğitim alabilir.

2 –   Özel İngilizce Merkezi – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :

Özel Grup İngilizce merkezi birimlerindeki Özel Toplu İngilizce merkezi tarafından düzenlenen öğretilerde yer verilen  Özel İngilizce Sınav Merkezinde akademik daldaki eğitimleri de dahil olmak üzere , her branştan  eğitimleri 4 kişilik gruplara dahil olarak alabilirsiniz. Özel İngilizce Eğitim Merkezinde grupların 4 kişiden oluşturulması , bilinçli yapılmış, Özel Müşterek İngilizce merkezi birimlerindeki eğitim alan öğrencilerin lehine olan bir seçimdir. Özel Ortak İngilizce merkezi birimlerindeki Özel İngilizce merkezi tarafından düzenlenen öğretilerde gruplar 4 kişiden meydana geldiği için Özel İngilizce Merkezinde her daldaki eğitimi veren eğitmenler, Özel Kalabalık İngilizce merkezinde grubu oluşturan aday öğrencilerle Özel İngilizce merkezi birimlerindeki Özel İngilizce merkezi tarafından düzenlenen öğretilerde bire bir ilgilenebilir ve Özel İngilizce Merkezinde ki eğitim sırasında,  grup sayısı az olduğundan anlamadıkları konularla ilgili olarak Özel Akademik İngilizce merkezinde sorular sorabilir. Bu tür bir imkan Özel İngilizce merkezi programında kalabalık gruplarla yapılan İngilizce eğitimlerde pek mevcut değildir.

GENEL İNGİLİZCE

Senelerce  okullara gittiniz ve dil  dersleri aldınız,  peki  İngilizce öğrendiniz mi ?, her  sene  yeni   baştan bir önceki senenin derslerini yinelediniz ; öğrendiğiniz her kelimeyi on kez yazmak suretiyle ezberlediniz. Bilgileriniz pekişti, “ Bu iş tamam artık Ben İngilizce biliyorum” dediniz ki bildiğiniz İngilizce dil bilgisi kuralları ve çoktan ezberleyip unutmuş olduğunuz kelimeler size yetmedi zira ,  dil bu kez karşınıza kağıt üstünde değil,  sözlü olarak çıktı. Dil bilgisi kuralları değil,  işlevi devreye girerek becerileriniz sınandı. İngilizce dil becerisine İngilizce dil bilgisi kuralları dahil olmadığı için ilerleyemediniz. Dil becerisi dört kısımdan  oluşmaktadır ve buna sadece Reading-okuma- Listening-dinleme- Writing- yazma- ve Speaking –konuşma- dahildir.

YDS SINAVI HAZIRLIK

Özel İngilizce Öğretim ve Eğitim merkezi programları ile İngilizce Yds sınavına hazırlanmak için gereken en önemli şey , gerçek sınav hazırlık hocası ve gerçek yds eğitimidir. Bu iki etken de  Akademik Eğitim de mevcuttur. 

IELTS SINAVI HAZIRLIK

Özel İngilizce IELTS merkezinde ki Ielts sınavı hazırlık programlarında yer alan İngilizce eğitmenleri , ielts eğitimi konusunda çok deneyimli ve bu sınavı başarmanın tekniklerini ve taktiklerini çok iyi bilen ve bunların eğitimini Özel İngilizce YDS merkezinde çok iyi aktarabilen gerçek sınav hocalarıdır.

 

Leave a Comment