ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

 1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu ) : Özel İngilizce kursu alanında özel kurulan Özel İngilizce kursu merkezlerimizde ki Özel İngilizce kursu platformunda hazırlanan ve Özel İngilizce kursu seminerlerinde düzenlenen bireysel özel İngilizce kursu ile ilgili süreçte  bilhassa , belli bir yada  düzeyde bilgi ve becerisi olan Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5, Tıp Dil, Yök Dil İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı gibi tüm akademik seviyede ki sınavlara girmek isteyenlere önerilen özel İngilizce kurs programlarında yer alan tüm öğrenciler, birebir Özel İngilizce kursu gördükleri için programların gününü, saatini  seçme ve belirleme önceliği kazanır. Bu durum Özel İngilizce kursu katılan öğrenci için avantajdır. Bu şekilde öğrenci , günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmaz ve normal hayatına devam ederken ayrıca girmek zorunda olduğu sınav için Özel İngilizce kursu  alır. Bu  özel İngilizce kurs programına katılan öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınavının neticesinden elde edilen verilere dayandırılarak düzenlenir. Seviyesi sıfır olan ve birebir özel İngilizce kurs almak isteyenlerin  İngilizce seviye sınavına girmeleri gibi bir durum söz konusu olamayacağından, direk Özel İngilizce kursuna başlarlar.

2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Kursu ) : Özel İngilizce kursu dallarında tesis edilen Özel İngilizce kursu platformundaki  Özel İngilizce kursu departmanlarında birebir olarak yapılan özel İngilizce kursu kalitesinde ve aynı özelliklerde kurs programlarının uygulanabilmesi için, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sabit tutulur. Bu yolla, ders sırasında  grup mevcudu az olduğundan öğrenciler aynı birebir özel kursta olduğu gibi anlamadıkları yerlerle ve konularla ilgili soru sorabilme olanağına kavuşur. Üstelik, bu olanaktan yararlanarak anlaşılmayan konularla ilgili ders tekrarı bile yapılabilir. Dahası , grup sayısı az olduğundan ders veren öğretmen grupta ki öğrencilerle birebir ilgilenebilir. Özel İngilizce kursu için uygulanan seminerlerde işte bu gibi imkanlar, 4 kişiden oluşan grup kurslarını adeta birebir özel İngilizce kursu şekline dönüştürür. Yapılan bilimsel araştırmalarda elde edilen sonuçlara bakıldığında, eğitim ile ilgili konularda en iyi sonuçlar grup bahis konusu olduğunda, 4 kişiden oluşturulan gruplar olduğu görülür.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Özel İngilizce kursu için düzenlenen gerek birebir özel kurs ve gerekse grup şeklinde yapılan özel İngilizce kurslarında , kursu veren öğretmenler, öğretmeyi bilen, yıllarca bu konuda kursla da çalışmış deneyimli öğretmenlerdir. Yetiştirdikleri öğrencilere referanslar sayfasında ulaşabilir
  • Bizde özel İngilizce kursta öğretilir ve öğretilen konularla ilgili ödevler verilir. Bir sonraki oturumda verilen tüm ödevler kontrol edilir ve çalışmayanlar uyarılır. Burada Özel İngilizce kursu merkezimizde yapılan özel İngilizce kursları sadece paranın verildiği ve kimsenin karışmadığı kurslar değildir.

Leave a Comment