ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI İSTANBUL, BAKIRKÖY

Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

1 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ) : 

Özel İngilizce kursu ana  merkezindeki Özel İngilizce kursu platformunda verilen Özel İngilizce kursu kapsamında özel İngilizce kurs programına birebir  katılarak eğitim almak isteyen aday öğrenciye öncelik verilir. Bu öncelik aracılığı ile, öğrenci Özel İngilizce kursu alacağı gün ve saatleri kendi isteği doğrultusunda belirler ve böylece, özel yaşamında bir süzen bozukluğu yaşamadan hem kurs alır hemde hayatına devam eder.

Özel İngilizce kursu verilen departmanlarımızda uygulanmakta olan ve halen devam eden bireysel özel İngilizce kursu etkinliklerinde,  kaç ders verilmesi gerektiği konusu, öğrencinin istekleri doğrultusunda çözülür. Almak istediği Özel İngilizce kursun türü ve ulaşmak istediği seviye kaç ders alması gerektiğinde yol gösterici olur ve bu durumlara bağlı olarak belirlenir. Tüm bu sorunlar aşıldıktan sonra, devreye kişiye özel  İngilizce kursu programı devreye sokulur ve Özel İngilizce kursu ana  merkezindeki Özel İngilizce kursu platformunda verilen Özel İngilizce kursu kapsamında özel İngilizce kurs programında eğitim başlar.

 

2 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ):

Özel İngilizce kursu ile ilgili bir şekilde gerçekleştirilen ve 1,4 arası öğrenci için organize edilen özel İngilizce kursu kategorisinde 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda bireysel ve özel İngilizce kursu kalite ve özelliğinde ders alınabilir. Özel İngilizce kursu kalitesinde bir eğitim programı uygulayabilmek amacı ile gruplar Özel İngilizce kursu ana  merkezindeki Özel İngilizce kursu platformunda verilen Özel İngilizce kursu kapsamında özel İngilizce kurs programında 4 öğrenciden oluşturulur.  Grubu oluşturan öğrenci sayısının 4   kişi ile sınırlandırılması sonucu,  özel İngilizce kursu programının uygulama aşamasında eğitmenin herkesle birebir ilgilenmesine imkan sağlar. Bu ilgilenmenin ve kolaylıkla kurulan iletişimin sonunda elde edilen sonuçlar elbette olumlu olmakta ve öğrencilerimizin mutluluğu artmakta.

 ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Özel İngilizce kursu faaliyetleri içinde yer alan  gerek bireysel gerekse toplu olarak yapılan özel İngilizce kursu öğretilerinde, kurumda İngilizce kurs programında yer alan hiç bir öğrenciye  ”  SENET yapılmaz. Öğrenci ödemesini Özel İngilizce kursu ana  merkezindeki Özel İngilizce kursu platformunda verilen Özel İngilizce kursu kapsamında özel İngilizce kurs programında taksitle yapar ve zamanını kendi seçer.
  • Özel İngilizce kursu için düzenlenen organizasyonlarda tertip edilen  özel İngilizce kursları,   bu işi gerçekten çok iyi bilen deneyimli ve gerçek dil öğretmenleri tarafından verilir.
  • Özel İngilizce kursunda öğretme konusunda da çok ciddi ve disiplinli olan biz, öğrencilerimizden de aynı ciddiyet ve disiplini bekleriz. Yabancı dil  disiplin olmadan asla öğrenilmez.

Leave a Comment