ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI
( Yds, Ielts, Profıcıency, Lys 5, İngilizce Hazırlık Atlama )

Özel İngilizce Kursu Program Kapsamı

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

1 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU): Özel İngilizce kursu platformunda özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve bu programda yer alan öğrenciler, programın uygulama tarihlerini kendi belirler. Bundan amaç, özel İngilizce kursuna  katılan öğrencinin günlük yaşamında bir aksama yaşamasını önlemektir. Öğrenciye kaç derslik bir kurs programı uygulanması gerektiğine, işin uzmanı olan hocalar, öğrencinin seviyesini ve katılmak istediği kursun türünü öğrendikten sonra karar verir ve ” kişiye özel İngilizce kursu ” programı devreye girer.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ): Özel İngilizce kursu platformunda seviyeleri bir birine denk olan ve 4 öğrenciden oluşturulan homojen gruplara katılarak bu dilin  her dalında eğitim alınabilir. Özel İngilizce kursundaki  grup sayısı bilerek 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, grup sayısı az olduğundan, eğitmenin öğrencilerle birebir ilgilenebilmesi ve öğrencilerin Özel İngilizce kursu sürecinde rahat davranmaları ve istedikleri gibi soru sorabilmeleri hedef alınmıştır.

 ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İlk neden, özel İngilizce kursu düzenlenen merkezlerdeki özel İngilizce kursu platformunda biz öğrencilere ”  SENET ” yapmayız. Öğrenci ödemelerini  kendine uygun bir biçimde düzenler ve taksitle yapar. Ödemelerde, öğrencinin ödeme biçimi esastır.
  • özel İngilizce kursu temel birimlerindeki Özel İngilizce kursu platformunda her alanda alınan eğitimlerde görev alan eğitmenler, işlerinin uzmanı ve öğretmeyi bilen, çok deneyimli insanlardır.
  • özel İngilizce kursu etkinlikleri bünyesindeki Özel İngilizce kursu platformunda akademik sınavlara hazırlık programına katılan aday öğrenciler, arzu ettikleri taktirde sadece tek bir konu hakkında da özel İngilizce kurs programına katılabilir. Bir örnek vermek gerekirse, aday öğrenci essay yazma konusunda sorunları varsa  organizasyonlarda sadece yazı yazma eğitimi alabilir.
  • Özel İngilizce kursu için hazırlan organizasyonlardaki Özel İngilizce kursu platformunda sınav hazırlık programında, öğrenciye dil bilgisi  beraberinde, sınavda başarılı olmasını sağlayacak, soruları daha kolay, doğru ve hızlı çözmesine destek olacak sınav çözüm teknikleri de öğretilir. Özel İngilizce kursunda sınav çözüm teknikleri ile bilgisi desteklenen öğrencinin sınavda işi kolaylaşır ve başarılı olma şansı artar.
  • Akademik seviyeli sınavlarda çok sayıda akademik kelime bilmek, sınavda başarılı olmanın en önemli koşullarından biridir. Bu nedenle, özel İngilizce kursu platformunda sınava girecek olan aday öğrencinin akademik kelimeler konusunda geliştirilmesi için özel çalışmalar yapılır. Özel İngilizce kursunda aday öğrencileri geliştirmeye yönelik bu kelime çalışmaları dağıtılır ve öğrencilerden verilen bu çalışmaları tam ve eksiksiz  yapmaları ayrıca, kelimelerin özümsenmesi istenir. Öğrenciler bu çalışmalar boyunca Özel İngilizce kursunda kesintisiz bir biçimde izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER: 

  • Mesela yüksek seviyede uluslararası bir sınavda başarılı olmak mutlaka ve kesin sonuç alınmak istenirse, birebir özel İngilizce kursu alınması aday öğrencilere önerilir. Zira, birebir özel İngilizce kursu alındığında, eğitmenin ayrıntılara girmesi hele de yüksek bir skor elde edilmek isteniyorsa ayrıntılara girmek şart olduğundan, daha kolay olur. Kalabalık grup eğitimlerinde bu tür bir imkan bulmak imkansızdır. Oysa, birebir özel İngilizce kursu alındığında daha kolay olacağı gibi, öğrencide anlamadığı konularda soru sorma fırsatı bulur. Para konusuna takılmadan özellikle de, sınav günü alınmış ve zaman kısa ise ve de yüksek bir skor elde etmek şart ise, birebir özel İngilizce kursu almakta sayılamayacak kadar çok yarar vardır.Ayrıca, birebir kurs alındığında, işlenmesi gereken konular, kalabalık  gruplarla işlenecek süreden daha kısa olacağı için hesaplandığında özel kursa ödenen ile kalabalık grup eğitimine ödenen arasında bir fark bulunmaz ve de birebir özel İngilizce kursu daha kısa sürede biteceğinden kazanılacak olan süre de cabası olur.

Leave a Comment