Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programları.

Özel İngilizce Kursu Programı

Özel İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Bire bir – Özel İngilizce Kursu  )
2 –   Özel İngilizce Kursu ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu )

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Bire bir – Özel İngilizce Kursu  ) :

Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce YDS Kursu  programlarında birebir olarak İngilizce eğitim almak üzere yer alan aday öğrenciler,  Özel İngilizce Kursun uygulanacağı günleri Özel İngilizce Kursunda kendilerine göre belirleme şansını yakalar. Bu şekilde Özel İngilizce Hazırlık Kursu almak aday öğrencilere günlük yaşamlarında bir değişiklik yapma gereği bırakmaz ve aday öğrenci normal hayatına devam ederken almak istediği  Özel İngilizce Kursu eğitimini de alır. Bu Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Ielts Kursu  programlarında öğrenciye tanınmış bir avantajdır. Bu avantaj, Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik seviyede sınava hazırlanan tüm öğrencilere Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında verildiği gibi aynı zamanda Genel dil dersi almak isteyen öğrencilere  Özel İngilizce Kursu verilir.

2 –   Özel İngilizce Kursu ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu ) :

Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Proficiency Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında aynı birebir  Özel İngilizce Kursu kalitesinde ve özelliklerinde, gruplara katılarak eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde uygulanan   Özel İngilizce YÖKDİL Kursu programlarında bireysel kaliteyi yakalamak ve bireysel kaliteye ulaşmak için Özel İngilizce Kursunda gruplar 4 kişiden oluşturulur. Bu şekilde Bireysel Özel İngilizce Kursunda az öğrenciden oluşan gruplarda İngilizce eğitim sürecinde aday öğrenciler Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında hem istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma imkanı elde eder hemde gruba Özel İngilizce Kursu eğitimini veren İngilizce öğretmeni öğrencilerle aynı birebir Özel İngilizce Kursta olduğu gibi ilgilenebilme imkanını bulur ki bu da Özel İngilizce TIPDİL Kursu grup   programına Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında Özel İngilizce Kursu bireysel bir nitelik katar.

AMAÇ


Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce TOEFL Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu programlarında  var olan kaliteli Özel İngilizce Kursu eğitimini vermenin gayesi, İngilizcede  kaliteyi ön plana maddiyatı ikinci plana atarak çağ atlamak ve Özel İngilizce YÖKDİL Kursu ile kaliteli insan malzemesine katkı sağlamak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Yabancı dil öğretmek bir sanattır. Bu işi herkes başaramaz. Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında gerek akademik sınavlara hazırlık kursunda gerekse genel İngilizce kursunda eğitim veren hocalar Özel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Özel İngilizce Kursu departmanlarında uygulanan Özel İngilizce Kursu  programlarında gerçekten dil öğretmeyi bilen, Özel İngilizce Kursu konularında uzmanlaşmış usta eğitmenlerdir.
   Özel İngilizce Kursu programlarında yer alan aday öğrencilere  diğer kurumlarda olduğu gibi ” senet ” yapılmaz. 
 • Akademik  Özel İngilizce Kursu programlarında kelime haznesini geliştirici özel çalışmalar aday öğrencilere verilerek izlenir. Özel İngilizce Kursu  programlarında çalışmayanlar uyarılır. Zira, akademik sınavlarda başarının yolu Özel İngilizce Kursunda çok sayıda İngilizce akademik kelime bilmekten geçer.
 • Özel İngilizce Kursu sınav hazırlık programlarında, Özel İngilizce Kursunda aday öğrencilere çok gerek olmadıkça genel dil bilgisi değil çoğunlukla Özel İngilizce YKSDİL Kursu ile girecekleri sınavların teknikleri ve taktikleri hakkında İngilizce bilgiler verilir

  ÖZEL KURS PROGRAMLARI
  TOEFL  ( Ibt,Pbt)
  IELTS
  YDS
  PROFICIENCY
  LYS 5
  MUAFİYET SINAVI
  GENEL İNGİLİZCE