Özel İngilizce Kursu Programı

Özel İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Bire bir – Özel İngilizce Kursu  )
2 –   Özel İngilizce Kursu ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu )

 

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Bire bir – Özel İngilizce Kursu  ) : Özel İngilizce Kursu  programlarında birebir olarak eğitim almak üzere yer alan aday öğrenciler,  Özel İngilizce Kursun uygulanacağı günleri kendilerine göre belirleme şansını yakalar. Bu şekilde Özel İngilizce Kursu almak aday öğrencilere günlük yaşamlarında bir değişiklik yapma gereği bırakmaz ve aday öğrenci normal hayatına devam ederken almak istediği  Özel İngilizce Kursu eğitimini de alır. Bu öğrenciye tanınmış bir avantajdır. Bu avantaj, Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik seviyede sınava hazırlanan tüm öğrencilere verildiği gibi aynı zamanda Genel dil dersi almak isteyen öğrencilere de verilir.

2 –   Özel İngilizce Kursu ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu ) : Aynı birebir  Özel İngilizce Kursu kalitesinde ve özelliklerinde, gruplara katılarak eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde uygulanan   Özel İngilizce Kursu programlarında bireysel kaliteyi yakalamak ve bireysel kaliteye ulaşmak için gruplar 4 kişiden oluşturulur. Bu şekilde az öğrenciden oluşan gruplarda eğitim sürecinde aday öğrenciler hem istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma imkanı elde eder hemde gruba Özel İngilizce Kursu eğitimini veren öğretmen öğrencilerle aynı birebir Özel İngilizce Kursta olduğu gibi ilgilenebilme imkanını bulur ki bu da Özel İngilizce Kursu grup   programına bireysel bir nitelik katar.

AMAÇ


Var olan kaliteli Özel İngilizce Kursu eğitimini açığında,kaliteyi ön plana maddiyatı ikinci plana atarak çağ atlamak ve kaliteli insan malzemesine katkı sağlamak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Yabancı dil öğretmek bir sanattır. Bu işi herkes başaramaz. Gerek akademik sınavlara hazırlık kursunda gerekse genel İngilizce kursunda eğitim veren hocalar gerçekten dil öğretmeyi bilen, konularında uzmanlaşmış usta eğitmenlerdir.
   Özel İngilizce Kursu programlarında yer alan aday öğrencilere  diğer kurumlarda olduğu gibi ” senet ” yapılmaz. 
 • Akademik  Özel İngilizce Kursu programlarında kelime haznesini geliştirici özel çalışmalar aday öğrencilere verilerek izlenir. Çalışmayanlar uyarılır. Zira, akademik sınavlarda başarının yolu çok sayıda akademik kelime bilmekten geçer.
 • Özel İngilizce Kursu sınav hazırlık programlarında, Özel İngilizce Kursunda aday öğrencilere çok gerek olmadıkça genel dil bilgisi değil çoğunlukla girecekleri sınavların teknikleri ve taktikleri hakkında bilgiler verilir

  ÖZEL KURS PROGRAMLARI
  TOEFL  ( Ibt,Pbt)
  IELTS
  YDS
  PROFICIENCY
  LYS 5
  MUAFİYET SINAVI
  GENEL İNGİLİZCE