ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

Özel İngilizce Kursu Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

1 –   Özel İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce Kursu ) :  Özel İngilizce Kursu programlarında her türlü  eğitim alabilirsiniz. Genel İngilizce, YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 yada belli bir seviyede bilgi ve beceriniz varsa seviyenizi yükseltmek de dahil, dilin  her dalında garantili Özel İngilizce Kursu alabilirsiniz. Sayılan türlerden hangisi olursa olsun, bire bir Özel İngilizce Kursu  aldığınızda, eğitimin yapılacağı ve günleri siz belirlersiniz. Bu konuda aday öğrencilere bir ayrıcalık tanınır. Bu şekilde eğitim almak için günlük yaşam ve düzeninizden taviz vermek zorunda kalmaz, bir yandan rutin yaşamınızı sürdürürken diğer yandan da eğitim alabilirsiniz.

2 – Özel İngilizce Kursu   – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu ) : Özel İngilizce Kursu birimlerinde dilin her dalında bireysel eğitimlerin beraberinde, 4 kişiden oluşturulmuş gruplara da katılarak, bire bir Özel İngilizce Kursu kalite ve standardında eğitim almanız mümkün. 4 kişilik gruplar şeklinde yapılan Özel İngilizce Kursu  programlarında yer almak isteyen aday öğrenciler, seviye sınavına girer ve seviyeleri bir birine yaklaşık, denk olan aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur. Gruplar 4 kişiden oluştuğu için, eğitim veren  hocalar, bire bir Özel İngilizce Kursu programlarında olduğu gibi, grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve ayrıca, eğitim sırasında, aday öğrenciler, grup sayısının az olmasının nimet ve avantajlarından faydalanarak , anlamadıkları yerlerle ilgili sorular sorabilirler.

Özel İngilizce KursuNEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Dilin   hangi dalında eğitim alırsanız alın, eğitim veren hocalar,kendi dallarında yılların deneyimine sahip ve uzmanlık seviyelerine ulaşmış vede ”  öğretmeyi bilen ” gerçek hocalardır.
  • Özel İngilizce Kursu  programları boyunca, alacağınız  eğitimlerde ” vocabulary ” kelime haznesi üzerinde titizlikle ve özenle durulur. Çünkü, bazıların sandığının aksine  bu dil  sadece gramer kurallarından ibaret değildir.
  • Her dalda katılacağınız eğitimler için ” senet ” yapılmaz.

 

 

Leave a Comment