ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI 

Özel İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 –   Özel İngilizce Dersleri – ( Bireysel  Özel İngilizce Dersleri )
 2 –  Özel İngilizce Dersleri – ( 4 kişi ile yapılan  Özel İngilizce Dersleri )

 

 1 – Özel İngilizce dersleri ( Bireysel – özel İngilizce dersleri )  :

Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki birebir  Özel İngilizce dersleri programlarında eğitim alan öğrencinin alacağı ders sayısı ;  ulaşmak istediği seviye vede   Özel İngilizce dersleri programı  başlarken içinde bulunduğu seviye ile bağlantılı olarak Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki birebir  Özel İngilizce dersleri programlarında yapılan seviye tespit sınavı sonucu  ile Özel İngilizce derslerinde belirlenir..

2 – Özel İngilizce dersleri ( 4 kişi ile Yapılan  Özel İngilizce Dersleri ) :

Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki grup halinde tertiplenen Özel İngilizce dersleri programlarında eğitimin daha anlaşılır vede daha etkin olması için grup Özel İngilizce dersleri merkezimizde
4 kişiyle sınırlandırılır ayrıca gruba katılan ve Özel İngilizce dersleri  alan tüm öğrencilerin  eşit yada denk  seviyede bulunması   ve Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki birebir  Özel İngilizce dersleri programlarında homojen bir grup oluşturulması için özel çaba sarf edilir.

Özel İngilizce dersleri alarak İngilizce öğrenmenin yararları :

1 – Birebir özel ders alarak kesinlikle süreden kazanır ve daha kısa sürede İngilizce öğrenirsiniz . Örnek : Grup özel İngilizce dersleri aldığınızda bir seviyeyi bitirmeniz  7- 9  ay arasında değişirken özel İngilizce dersleri aldığınızda İngilizce eğitim süreniz  sizin kişisel çalışmanızda ki performansa bağlı olarak 5 – 6 ay sürer.

2 – Özel eğitim süresince İngilizce öğretmeni sizinle teke tek bir biçimde bireysel olarak alakadar olacağı için anlamadığınız konuları vede  grup İngilizce dersleri içindeki kişisel pozisyonunuzdan dolayı soramadığınız soruları Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki birebir  Özel İngilizce dersleri programlarında daha rahat ve kolaylıkla sorabilirsiniz.
3 – Özel İngilizce dersleri süresince İngilizce hocası tüm ders süresini size ayırır. Oysa kalabalık gruplarla yapılan eğitim sırasında grupta bulunan bütün  öğrencilerle ilgilenmek ve zaman ayırmak mecburiyetindedir. 45 dakika süren İngilizce dersleri boyuncada buna olanak yoktur. Bu nedenle gruplarımızın sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.

 NEDEN BİZ :

Özel İngilizce Dersleri1. Birebir Ders programına iştirak eden öğrencilere istekleri yönünde  dersler verilir. Akademik ağırlıklı İngilizce isteyenlere veya konuşma ağırlıklı özel ders arzu edenlere bu yönde özel  ders programları uygulanır.

2. Özel İngilizce derslerinde belli bir aşamaya gelindikten sonra (Intermediate ) derslere öğrencilerin konuşma pratiklerini geliştirmeleri için yabancı hocalar katılır. Özel İngilizce dersleri merkezimizdeki birebir  Özel İngilizce dersleri programlarında derslerin konuşma bölümleri yabancı hocalar aracılığıyla ; diğer bölümü  ( özellikle gramer bölümleri ) yine Türk öğretmenler tarafından öğrencilere verilir.
.
3. Programlarımızda şu anda İngilizce eğitim işi ile uğraşan tüm kursların kullandığı materyaller değil bizim seçtiğimiz ve yüzlerce insana İngilizce öğrettiğimiz materyaller kullanılır.

4.Grup özel İngilizce dersleri finansal açıdan daha ucuz görünse de özel ders  için ödenen para ile  eş değerdir.  Zira grup  derslerinde ücret düşüktür ama eğitim , öğretim  süresi uzundur .  Oysa Özel İngilizce dersleri  için ödenen meblağ  daha çok  olmasına rağmen eğitim ve öğretim  süresi daha kısa olduğu için ödenen toplam para eşittir ve ayrıca, çağımızın ve geçmişteki çağların en değerli varlığı olan zamandan da kazanmış olunur. Bu nedenle, özel eğitim İngilizce öğrenmenin ve eğitimin  tek çözümüdür.

5.İngilizce sadece gramerden oluşmaz, gramerin beraberinde ( vocabulary ) kelime haznesi yada diğer bir deyişle kelime havuzu çok büyük önem taşır . Bu nedenle Özel İngilizce dersleri  programlarında belli aralıklarla yapılan testlerde ve sınavlarda öğrencilerin kelime bilgileri test edilir ve izlenir . Bu Özel İngilizce dersleri sistemi ile  öğrenciler üzerinde onların kelime bilgilerini geliştirici , yeni kelimeler öğrenmeye ve kendilerini kelime konusunda geliştirmeye doğru iten yapıcı ve yaratıcı bir güç kullanılmış olur..


Özel İngilizce Dersleri • İngilizce ile ilgili sorunlarınız mı var ? Tek çare  Özel eğitim alarak  İngilizce ile ilgili sorunlarınızı çözebilirsiniz .

• İlköğretimde okuyan  çocuklarını mı var ? İngilizce dersleri  ile baş edemiyor mu ? Özel  ders yöntemi ile sorunlarınız çözülebilir .  

• Çocuklarınız  dershaneye  kendileri gelemeyecek yaşta  veya siz getiremiyorsunuz  . Çözüm basit  Evde özel  ders

• Büyük bir şirkette görevlisiniz vede İngilizce bilmediğiniz için işinizde saygı ve kariyer erozyonu başladı .Uygunsa  şirkette özel  ders firmada zaman ve mekan müsait değilse dershanemizde veya dershaneye gelip gitmek  problemse evde eğitim alabilirsiniz.
.

 • Toefl , Ielts veya proficiency gibi önünüzde başarmak zorunda olduğunuz akademik sınavlar var .   Bilginiz yeterli değil . Düz lise mezunusunuz . İyi bir ingilizce hocasına ihtiyacınız var (mı) ?  Dershanemizde  özel ders. Eviniz uzak yada ulaşım sizin için kolay değilse  o zaman evde özel ders.

• İş adamısınız ve  İngilizceniz yetersiz. Yurt dışına çıktığınızda yada yurt dışından bir misafiriniz geldiğinde İngilizce bilginiz iletişim kuramayacak kadar yetersiz mi  ? .  Size uygun esnek saatlerde  bizde veya şirketinizde , evde özel ders

• Üniversitede İngilizce hazırlık sınıfındasınız ? . Ama lisenin İngilizce dersleri olmayan bir bölümünden mezunsunuz bu nedenle  İngilizce bilginiz dersleri anlamaya yetmiyor . Dershanede  Özel İngilizce dersleri veya  evde özel ders ile takviye.

• Lisede  İngilizce  dil bölümünde  dersler görüyorsunuz ve lys 5 sınavı’na  hazırlanıyorsunuz . Gittiğiniz dershanede verilen dersler yeteri kadar verim sağlamıyorsa .  Dershanede Özel İngilizce dersleri  veya  evde özel  dersler . 50 ders de lys 5 sınavında üniversite garantisi.

İngilizce ağırlıklı  bir liseden mezun oldunuz . Üniversitede  İngilizce hazırlık  sınıfı okuyarak bir sene kaybetmek istemiyorsunuz.  Bizde  özel  dersleri yada evde alarak İngilizce yeterlilik sınavını kazanabilirsiniz .

• Hiç İngilizce bilmiyorsunuz  ama İngilizce öğrenmek istiyorsunuz  .  Bizim yerimizde
yada evde Özel İngilizce dersleri  alarak  amacınıza  ulaşabilirsiniz

 

Leave a Comment