Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, TIPDİL SINAVI, LYS 5 )

Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile uygulanan Özel İngilizce Dersi )

1 – Genel Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi ) :

Genel Özel İngilizce Dersi  merkezimizdeki sınıflarda Genel Özel İngilizce Dersi programlarına bireysel Genel Özel İngilizce Dersi programı almak üzere katılan öğrencilere , Genel Özel İngilizce Dersi almak istedikleri gün ve saatler konusunda Özel İngilizce Dersi merkezlerimizde serbestlik verilir. Özel İngilizce Dersi programlarında öğrenci istediği gün ve saate Genel Özel İngilizce Dersi alabilir. Bu konuda öncelik hakkı öğrencinindir. İstediği gibi Genel Özel İngilizce Dersi  programlarında günleri ve saatleri seçebilir.

2 – Genel Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile Uygulanan – Özel İngilizce Dersi  ) :

Grup şeklinde yapılan  Genel Özel İngilizce Dersi programlarına katılan öğrenciler, grup derslerinde büyük avantajlara sahiptir. Bu avantajlar : Kalabalık gruplarda öğrencilerin fırsat yada imkan bulamadıkları anlamadıkları yerleri sorma imkanı, bu gruplar 4 kişi gibi az sayıda insandan oluştuğu için, mevcuttur. Ayrıca Genel Özel İngilizce Dersi  programlarına bireysel Genel Özel İngilizce Dersi almak üzere katılan öğrencilerin , Genel Özel İngilizce Dersibdeki sayı azlığı hocalara Genel Özel İngilizce Dersi programında gruptaki tüm öğrencilerle teker teker ilgilenebilme olanağı yaratır ve böylece, grup dersleri bireysel özel ders  programı niteliği kazanır.

1 – Özel Ielts Dersi ( Ielts – Bireysel – Özel Ielts Dersi ) :Bireysel özel ders programlarına katılanlara, derslerin işleneceği günler ve saatler konusunda öncelik hakkı verilir ve Özel İngilizce Dersi programlarında derslerin işleneceği gün ve saatleri,  aday özgürce seçer.

2 – Özel Ielts Dersi ( Ielts – 4 kişilik gruplarla – Özel Ielts Dersi ) : Grup şeklinde uygulaması yapılan   ders programlarına iştirak eden adaylara seviye tespit sınavı yapılır ve seviye sınavından elde edilen sonuca ve adayın  sınavda almak istediği nota göre verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

1 – Özel Yds Dersi ( Yds  – Bireysel – Özel Yds  Dersi ) : Bireysel özel ders programlarına katılanlara , programın uygulanacağı  günler ve saatler hususunda öncelik hakkı verilir ve derslerin işleneceği gün ve saatleri ,  aday kendi istediği gibi belirler. Bu konuda adaya öncelik hakkı verilir.

2 – Özel Yds Dersi ( Yds  – 4 kişilik gruplarla – Özel Yds Dersi ) : Grup olarak  uygulaması yapılan   ders programlarına katılan  adaylara seviye belirlemek için sınav yapılır ve seviye sınavından elde edilen netice  ve adayın   sınavda elde etmeyi arzuladığı puana  göre verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir. Grupları meydana getiren aday sayısı 4 kişi ile kısıtlandığı için, adaylar kalabalık gruplarla yapılan Özel İngilizce Dersi programlarında imkan bulamadıkları soru sorma olanağını , bu az sayıda oluşan gruplarda rahatlıkla bulur.

1 – Özel Lys 5 Dersi ( Lys 5  – Bireysel – Özel Lys 5  Dersi ) : Üniversiteye yabancı dil sınavı ile giren öğrenciler için hazırlanan lys 5 bireysel  ders programları ile, dershanelerde ders alan öğrencilere  yapılan  deneme sınavlarında elde edilen NET YANIT sayısını garantili olarak eğitimi verilen “ sınav teknikleri ve  sınav taktikleri “  ile 10 – 15 adet arası yükseltiyoruz.

1 – Özel Proficiency Dersi ( Proficiency – Bireysel – Özel Proficiency  Dersi ) : Üniversitelerin hazırlık sınıflarında  eğitim alan ve dönem sonu girilen proficiency sınavlarına, öğrenciler bireysel olarak özel  ders programları ile hazırlanır. Sınavlar üniversiteden üniversiteye farklar gösterir. Bu hazırlık derslerinde, öğrenci hangi üniversitenin  sınavına katılacaksa, katılacağı o üniversitenin sınav formatına uygun olarak eğitilir.

 

 

 

Leave a Comment