Özel İngilizce Dersi İstanbul merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde hazırlanan Özel İngilizce Dersi İstanbul.

Özel İngilizce Dersi  Programı İSTANBUL

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği İSTANBUL

1 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla – Özel İngilizce Dersi )

Özel İngilizce Dersi İstanbul merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde hazırlanan Özel İngilizce Dersi İstanbul programına katılmak    isteyenlerin bu konuda baş vuracağı çok adres olsa da çoğunluğun baş vurulan bu adreslerden pek memnun kalmadığı gerçek. Geride bırakılan yıllarda ki başarılara güvenerek ve bu başarılardan dayanak alarak İstanbul  da İngilizce özel ders konusunda iddialıyız. Özel İngilizce Dersi İstanbul daki başarılarımızı görmek isteyenler ” referanslar ” sayfasına tıklayarak Özel İngilizce Dersi İstanbul  sayfasında buna tanık olabilirler ve hakkımızda gereken bilgiyi edinebilirler.

ÖZEL GENEL İNGİLİZCE DERSİ

Özel Genel İngilizce Dersi :

Özel İngilizce Dersi İstanbul merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde hazırlanan Özel İngilizce Dersi İstanbul programın ile bireysel olarak genel dil dersi alabileceğiniz gibi , Özel İngilizce Dersi İstanbul öğretilerindeki 4 kişilik gruplar şeklinde uygulanan ve bireysel  özel  ders  niteliği ve kalitesinde olan  Özel İngilizce Dersi İstanbul programlarında da yer alabilirsiniz. Genel dil dersleri , İngilizce eğitiminin temelini oluşturduğundan özellikle hiç bilmeyenlerin bu programlarda çok sağlam bilgilerle donatıldığını ve ileri ki yıllarda gerekli durumlarda çok işe yarayacağını ifade edebiliriz özel İngilizce Dersi İstanbul merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi İstanbul kampüslerinde hazırlanan Özel İngilizce Dersi İstanbul programındaki   Özel İngilizce Dersi İstanbul programlarında kullanılan materyal açısından çok etkindir. Türkiye de hiç bir yerde uygulanmayan bir eğitim mantığı ile hareket edilir ve yararı tamamen aday öğrenci lehine olan materyaller kullanılır. Bu şekilde uygulanan  Özel İngilizce Dersi İstanbul programları, katılan aday öğrenciler için büyük bir zevk kaynağı olarak ve kısa sürede ilerlemelerini sağlayarak İngilizce öğrenmekten mutluluk duymanızı sağlar.

ÖZEL YDS DERSİ

Özel  Yds Dersi : Yds ders programları bireysel alınan özel ders yada 4 kişilik gruplara katılarak alınan eğitimler şeklindedir.

A. Bireysel – Özel  Yds Dersi :  Bu programların uygulama aşamasında, aday öğrenciye seviye belirleme sınavı yapılır ve sınavdan elde edilen sonuca bakılarak ve adayın yds sınavından almak zorunda olduğu ” not ” ta hesap edilerek bireysel özel ders programı için verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

4 Kişilik Gruplar Şeklinde Yapılan Yds Dersleri : Grup şeklinde denilmesine rağmen, grup dersleri de bireysel özel ders niteliği ve kalitesindedir. Zira, grupların 4 kişiden oluşması bu programlara özel ders niteliği kazandırır. Aday öğrenciler istedikleri gibi soru sorma, ders tekrarı isteme gibi bir imkana sahiptir. Ayrıca grup 4 kişiden oluştuğu için hocalar grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.

ÖZEL  IELTS DERSİ

Özel Ielts Dersi : Ielts  ders programları teke tek uygulanan özel ders yada 4 kişilik gruplara dahil olarak alınan  eğitimler tarzındadır.

A. Bireysel – Özel  Ielts  Dersi :  Bu programların uygulama ayağında , aday öğrenciye seviye belirleme sınavı uygulanır ve sınavdan elde edilen neticeye bakılarak ve adayın ielts sınavından alması gereken ” puan ” da hesaba katılarak bireysel özel ders programı için verilmesi gereken ders sayısı anlaşılır.

4 Kişilik Gruplar Şeklinde Yapılan Ielts Dersleri : Grup şeklinde adı geçmesine  rağmen, grup dersleri de bireysel özel  ders niteliği ve kalitesi kıvamındadır. Zira, grupların 4 kişiden meydana gelmesi  bu programlara özel  ders vasfı katar. Aday öğrenciler arzu ettikleri  gibi soru sorma, dersin yeniden bir kez daha tekrarlanmasını isteme gibi bir imkana sahiptir. Ayrıca grup 4 kişiden oluştuğu için hocalar grubu oluşturan aday öğrencilerle teker teker alakadar olabilir.

ÖZEL LYS 5 DERSİ

Özel İngilizce Dersi İstanbulÖzel  Lys 5 Dersi : Lys 5 dersi programları bireysel alınan özel ders yada 4 kişilik gruplara katılarak alınan Lys 5 eğitimleri olarak düzenlenir.

A. Bireysel – Özel  Lys 5 Dersi :  Bu programların uygulama aşamasında, aday öğrenciye seviye belirleme sınavı yapılır ve sınavdan elde edilen sonuca bakılarak ve adayın Lys 5 sınavından almak zorunda olduğu ” not ” ta hesap edilerek bireysel özel ders programı için verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

4 Kişilik Gruplar Şeklinde Yapılan Lys 5 Dersleri : Adının grup dersleri şeklinde anılmasına karşın, grup dersleri de bireysel özel Lys 5 dersi niteliği ve  değerindedir . Zira, grupların 4 kişiden oluşması bu programlara özel Lys 5 dersi vasfı katar. Aday öğrenciler istedikleri gibi soru sorma, ders tekrarı isteme gibi bir olanağı elde ederler. Üstelik , grup 4 kişiden oluştuğu için öğretmenler gruptaki  aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.

 

Leave a Comment