Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programı

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 –   Özel İngilizce Dersi  ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 –   Özel İngilizce Dersi ( 4 kişilik gruplarla yapılan Özel İngilizce Dersi )

Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi sınıflarımızda düzenlenen ve uygulamaya konan Özel İngilizce Dersi programlarında öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde amaçladıkları seviyede kavramakta güçlük yaşadıklarından öğrenim yaşamlarının belirli dönemlerinde özel ders ihtiyacı içinde bulunurlar.
Bu aşamada gerek seçme ve yerleştirme imtihanlarında gerekse okul içinde yapılan imtihanlarda istedikleri başarıyı elde edebilmede okul dışındaki çalışmaları öğrencileri başarıya götürüyor.

Özel İngilizce Dersi merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi sınıflarımızda düzenlenen ve uygulamaya konan Özel İngilizce Dersi programlarında eğitim sizinle öğretmeniniz arasında birebir bilgi alışverişidir. Birebir olması; özel İngilizce dersin dershanelerdeki ve okullardaki derslerden farklı kılan en büyük özelliktir. Çünkü birebir ders anlatımı sırasında öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim en yüksek seviyede olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en randımanlı şekilde öğrenmiş olur. Dershanede yada okulda ders anlatılırken aklınıza takılan, konu ile alakalı bir soruyu öğretmeninize sorma fırsatı bulamazsınız fakat özel İngilizce dersi aldığınız öğretmeninize her an sorunuzu yöneltebilirsiniz. Yanlışlar anında giderilebilir ve eski konulara geri dönümler yapılarak konular yeniden hatırlanabilir.. sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman diliminde bitirebilirsiniz. Zaman en randımanlı şekilde değerlendirilir. Derslerden  kaytarma ortadan kalkar ve aktif öğrenme meydana gelir.

 Bize müracaat ettiğiniz zaman, çocuğunuz için Özel İngilizce Dersi merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi sınıflarımızda düzenlenen ve uygulamaya konan Özel İngilizce Dersi programlarında uygulanabilir bir “Öğrenci Başarı Planı” sağlarız. Yazılı olan bu planın gayesi  ailelerin, öğrencinin, özel öğretmenin bazen de sınıf öğretmenin benimsemesi için amaçları net bir şekilde belirlemek ve beklentileri ortaya koymaktır. Bu belgeyi tedarik etmeden  önce; onu akıllı, size has, ölçülebilir, ulaşılabilir, doğrucu, güncel yapmak için size sorular sorarız.

Yönetilen orijinal sağlayıcısı olarak, öğrencilerin netice almalarına yardımcı olabileceğimize güvenen bir veli için sadece öğretmenin kafi olmadığını biliyoruz. Kusursuz bir Özel Ders öğretmen eşleşmesi yapmak ve dersi zaman içinde düzenli, kararlı, sistemli olarak izlemek için ilk olarak öğrencinin bireysel öğrenme gereksinimlerine has, amaca uygun  öğretim önerileri tasarlıyoruz.

 

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİNİN FAYDALARI

Çalışma Yetileri :

Öğrenciler bize başarılı olmak istediklerini anlattılar fakat bunu nasıl yapacakları hususunda  emin değillerdi. Bire bir Özel İngilizce Dersi, öğrencilere yanlışlarını, hatalarını fark etmelerinde ve düzeltmelerinde, esas kavramları belirlemelerinde, çalışma disiplinini kuvvetlendirmelerinde etki eder.

 

Ödev Huzursuzluğu:

Ödevler öğrencinin sınıfta anlamadığı, eksik kaldığı konuları güçlendirmez. Öğretmenin öğrencinin özel gereksinimlerine yoğunlaştığı zaman öğrenme gerçekleşir ve öğrenci ustalaşır.

 

Odaklanma :

Veliler sık sık, öğrencilerin bir alanda başarılı olmasıyla beraber farklı alanlarda da başarı elde etmeye başladıklarını söylüyor.

 

Eksik kalan Konular:

Program çabuk ilerleyince onu takip etmek güç olur. Öğrenciler geri kalırsa, öğretmenlerimiz çabuk öğrenme noksanlarını tayin ederek ve eksiksiz olarak tamamlayarak öğrencilere akademik potansiyellerini ortaya koymada yardım ve etki eder.

Öğrenci İtimat Kazanır:

Öğrenciler kendilerini başarısız, eksik ve bunalmış hissedebilirler. Olumlu, doğru, pozitif, onarıcı geri bildirimler hayal kırıklığını hafifletir ve öğrencide yapıcı tutum geliştirir.

Öğrenciyi İmtihana Hazırlar:

Bire bir dayanak, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardım eder.

Öğrenme Farklılıkları:

Deneyimli öğretmenlerimiz, okulda tek bir şekilde öğretilen konuların açıklığa kavuşmasını temin etmek için birer öğrenci koçu gibi hizmet verirler.

 

İngilizce Özel Ders Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi

 

SİZE ODAKLI

Öğrenci Başarı Çizelgesi: Sizin çocuğunuzun özel akademik gereksinimlerine uygun bir plan hazırlarız ve amaçlardan, dönüm noktalarından, ders anlaşmalarının yolunda gittiğinden emin olmak için ilerlemeyi sürekli takip ederiz.

Bireyselleştirilmiş (öğrenciye has) program: Bire bir öğrenme, öğrenciye has gelişme ve zorluklar üzerinde konsantre olunur. Öğretmen, Öğrenci Başarı Planını bir rehber olarak kullanarak bütün seansları öğrencinin mevcut gereksinimlerine göre uyarlayabilir.

Tutarlılık: Size tahsis edilen öğretmen, başlangıçta belirlen maçlar doğrultusunda çalışırken sizinle ve öğrencimizle devamlı iletişim kurabilir.

Olumlu Öğrenme Atmosferi: Bireysel ilgi ve alaka, azimli ve kararlı eğitim ve kazanmış olduğu övgüyle öğrencinin yıldızı parlayacak.

 

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ BAŞARISI İÇİN 7 FAKTÖR

Aşağıda en iyi öğrencilerimizin özel dersten azami randıman almak için kullandığı kolay aşamaları görebilirsiniz.

1. SİSTEMLİ RANDEVU AYARLAYIN: Bir programa bağlılık, öğrencilere amaçlarına ulaşabilmek için gerekli olan düzenli dayanağı temin eder. Yeni öğrencilerin bir kısmı mevcut ödevler ve sınavlara hazırlık kadar öğrenme noksanlıklarına da yoğunlaşmalı. Öğrencinin yeterliği yükseldikçe İngilizce Özel Ders günlerinin ve saatlerinin süresi kademeli olarak düşürülebilir.

2. PLANDAN ŞAŞMAYIN : Amacınıza erişmek için ne kadar İngilizce Özel Dersi çalışmanız gerektiğini beraber belirliyoruz. Başarıyı elde eden öğrenciler birbiri ardınca bu tavsiyeleri daim olarak takip eden öğrenciler.

3. ÖNCELİĞİNİZ İNGİLİZCE ÖZEL DERSİ OLSUN: Zamanımızda birçok taleple birlikte bazı şeyler göz ardı edilmek zorunda. Ama İngilizce Özel Dersini iptal etmeden önce gerçekten amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekenleri düşünün. Ertelediğiniz her İngilizce Özel Dersi, çocuğunuz daha da geri kalma riski taşır.

4. HAZIRLIKLI OLUN: Her randevu öncesinde İngilizce Özel Dersine hazırlık için birkaç dakikanızı verin. Kitaplarınızı açıp ödevlerinizi önünüze alarak vakti etkili kullanın.

5. TAVŞANA KARŞI KAPLUMBAĞAYI DÜŞÜNÜN: Konu İngilizce Özel Dersleri olunca yavaş ama istikrarlı olan yarışı kazanır. Sınav için çok çalışanlar, tutarlılığın ve konunun özünü anlamanın tüm farkı meydana getirdiğini bilirler. İstikrarlı İngilizce Özel Dersi çocuğunuza bu mesajı verir.

6. HEDEFLEDİKLERİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN: İngilizce Özel Ders devam etse bile sebepleri değişebilir. Yeni akademik bakış açınızı ve amaçlarınızı paylaşma konusunda emin olun böylece dersler mevcut gereksinime uyarlanmış olabilir.

7. İLETİŞİM HALİNDE OLMAK: İngilizce Özel Dersin saatini, gününü, süresini veya sıklığını mı değiştirmek istiyorsunuz? Kafanızda bir şüphemi oluştu , övgünüz ya da eleştiriniz mi var? Bizimle iletişime geçin yeter. Biz öğrencinizin daimi başarısını temin etmek amacı ile buradayız.

 

 

Leave a Comment