Özel İngilizce Dersi Programları

Özel İngilizce Dersi  Programları İçeriği 

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 kişilik gruplarla yapılan Özel İngilizce Dersi)

 

Özel  İngilizce dersi gerçekleştirilen  Özel  İngilizce dersi merkezimizdeki Özel  İngilizce dersi programları ile sıfır İngilizceden başlayarak Yds , Ielts , Proficiency , Lys 5 , Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlara hazırlık dersleri verilir. Özel  İngilizce dersi programları 2 şekilde uygulanır.

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( BİREYSEL ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ):

Özel  İngilizce dersi platformunda birebir özel  İngilizce ders programına katılan öğrencilere  tüm alanlarla ilgili özel İngilizce dersi, aday öğrenciye Özel  İngilizce dersi programının uygulama günlerini ve saatlerini seçme ve belirleme önceliği tanınarak uygulanır. Öğrenciye verilen bu hak ile ,  öğrenci günlük özel yaşamına göre kendisine en uygun olan  tarihleri seçerek özel hayatında bir değişiklik yaşamaz ve ihtiyacı olan Özel  İngilizce dersini rahat, rahat alır. Belli bir seviyeden başlayarak yada akademik İngilizce sınavlara hazırlanmak amacı ile özel İngilizce dersi merkez birimlerimizde uygulanan  özel İngilizce dersini  almak isteyen  öğrencilere kaç Özel  İngilizce dersi verileceği yapılan İngilizce seviye sınavlarından elde edilen sonuçlara bakılarak tayin edilir ve kaç Özel  İngilizce dersi verilmesi gerektiği belirlenir.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ  (4 KİŞİLİK GRUPLARLA ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ):

Özel  İngilizce dersi  departmanlarında İngilizce seviyeleri oldukça birbirine yakın yada olabildiğince denk olan homojen gruplara dahil olarak birebir özel  İngilizce dersi kalitesinde ve aşağı yukarı aynı özelliklerde ders alabilirsiniz. Özel  İngilizce dersi platformunda gruplarla yapılan derslerin birebir özel İngilizce dersi kalitesine çok yakın olabilmesi  için grup sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, Özel  İngilizce dersi  departmanlarındaki eğitim sürecinde, aday öğrenciler birebir özel İngilizce dersinde  olduğu gibi hocaya anlamadıkları yer yada konularla ilgili soru yöneltebilir vede Özel  İngilizce dersi veren hoca da öğrencilerle birebir ilgilenebilir.


ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ İÇİN NEDEN BİZ

  • Özel  İngilizce dersi  departmanlarındaki Özel  İngilizce dersi forumlarında gerek birebir gerekse çoklu ders alan öğrenciler için organize edilen özel  İngilizce dersin her tür uygulanan programlarında Özel  İngilizce dersi verenler, konularında uzmanlaşmış hocalardır.
  • Özel  İngilizce dersi  departmanlarındaki Özel  İngilizce dersi programlarının hangi dalında yer alınırsa alınsın, öğrencilere “ SENET “ yapılmaz. 
  • Genel İngilizce de Özel  İngilizce dersi alan aday öğrencilere elbette seviye sınavı uygulaması yoktur. Eğitim sıfırdan başlar ve kademeli bir biçimde devam eder. özel İngilizce dersi programında yer alan aday öğrenciler Özel  İngilizce dersinde isteklerine göre sadece “ KONUŞMA “  ağırlıklı eğitim yapabilecekleri  gibi ileri ki aşamalar düşünülerek “ AKADEMİK “ ağırlıklı da olabilir.

Leave a Comment