Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimleri.

Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

 Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

 

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir –Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi  – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi)

 1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir – Özel İngilizce Dersi) :

Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimleri için programları mevcuttur. Bu Özel İngilizce Proficiency Dersi  programlara birebir özel ders almak üzere Özel İngilizce IELTS Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında katılabilir ve Özel İngilizce Dersinde gereksinim duyduğunuz tüm dil alanlarında sıfırdan başlayan Genel İngilizce ile Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi İngilizce akademik sınavlara hazırlık üzerine İngilizce eğitim  alabilirsiniz. Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin hangi alanında Özel İngilizce Dersi eğitimi alırsanız alın, birebir alınan Özel İngilizce YDS Dersi  için, dersin yapılacağı  saatleri kendiniz, Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce YÖKDİL Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimlerinde günlük hayatınızı etkilemeyecek biçimde Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimleri için  Özel İngilizce TOEFL Dersi programlarında belirlersiniz.

2 – Özel İngilizce Dersi  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi) :

Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında grup şeklinde Özel İngilizce YÖKDİL Dersi almak isteyenler için özel hazırlanmış Özel İngilizce Dersi programları mevcuttur. 4 kişiden oluşturulan bu gruplara dahil olarak, birebir yapılan Özel İngilizce Dersi  kalitesine ve aynı özelliklerde İngilizce eğitim alabilirsiniz. Grup eğitimlerinin bireysel Özel İngilizce Dersi  kalitesinde olabilmesi için, Özel İngilizce Dersinde grupların aday sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde bireysel Özel İngilizce Dersi  kalitesi yakalanmaktadır. Zira, Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında grup İngilizce eğitimlerinde yer alan aday öğrenciler sayı az olduğu için her hangi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatça soru sorabilme imkanına sahip olur. Üstelik, Özel İngilizce TIPDİL Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimlerinde gruplardaki öğrenci sayısının az olması nedeni ile Özel İngilizce YKSDİL Dersi   veren  öğretmen, gruptaki her öğrenci ile Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersinde teker teker ilgilenebilir. 

AMAÇ

Ülkemizde İngilizcenin her alanında var olan kaliteli Özel İngilizce Dersi  açığını olabildiğince kapatmak ve eğitimde bir numara olarak Birebir Özel İngilizce Dersi ile Özel İngilizce Dersi verilen  İngilizce merkezlerimizde kaliteli insan eğitimine katkı sağlamak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Özel İngilizce Dersi  programlarında eğitim veren tüm öğretmenler , eğitim verdikleri konularda mesleğinin zirvesine ulaşmış gerçekten Özel İngilizce Dersi ile ”  öğretmeyi ” bilen uzman öğretmenlerdir.
 • Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimlerinde Akademik sınavlara hazırlanmak için Özel İngilizce Dersi  almak isteyen aday öğrencilere Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan Özel İngilizce Dersi eğitimleri için  Özel İngilizce Dersi programlarında kesinlikle İngilizce seviye sınavı yapılır ve sınavdan elde edilen sonuçlara ve de aday öğrencinin girmek zorunda olduğu sınavda elde etmek istediği puana  göre verilmesi gereken Özel İngilizce Dersi sayısı tayin edilir.
 • Özel İngilizce Dersi programlarında yer alan tüm aday öğrenciler için geçerli olan bir kural uygulanır ve aday öğrencilere ” senet ”  yapılmaz. Aday öğrencilerle konuşarak ve onların istekleri doğrultusunda ödemeler Özel İngilizce Dersinde taksitle alınır.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI

 • YDS ( Yds sınavına hazırlık dersleri birebir alınabileceği gibi 4 kişiden oluşan gruplara da dahil olunabilir )
 • IELTS ( Ielts sınavı hazırlık dersleri teke tek alınabileceği gibi 4 kişilik gruplar içinde yer alarak ta Özel İngilizce Dersi için eğitim alınabilir )
  PROFICIENCY ( Üniversite hazırlık atlama sınavlarına bireysel olarak hazırlanmanın yanında grup şeklinde de eğitim alınabilir.
  LyYS 5 ( Üniversite giriş sınavına en az 10 net artışla birebir hazırlanılabileceği gibi grup halindeki İngilizce eğitimlere de katılabilirsiniz.
  GENEL İNGİLİZCE ( Seviyesi olanlara yada hiç olmayanlar birebir İngilizce özel ders alınabileceği gibi oluşturulan 4 kişilik gruplarda da yer alınabilir.

?

Leave a Comment