Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS; IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

 Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir –Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi  – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi)

 

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir – Özel İngilizce Dersi) : Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan  eğitimler için programları mevcuttur. Bu Özel İngilizce Dersi  programlara birebir özel ders almak üzere katılabilir ve gereksinim duyduğunuz tüm dil alanlarında sıfırdan başlayan Genel İngilizce ile Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık üzerine eğitim alabilirsiniz. Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin hangi alanında eğitim alırsanız alın, birebir alınan Özel İngilizce Dersi  için, dersin yapılacağı  saatleri kendiniz, günlük hayatınızı etkilemeyecek biçimde belirlersiniz.

2 – Özel İngilizce Dersi  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi) : Grup şeklinde Özel İngilizce Dersi almak isteyenler için özel hazırlanmış Özel İngilizce Dersi programları mevcuttur. 4 kişiden oluşturulan bu gruplara dahil olarak, birebir yapılan Özel İngilizce Dersi  kalitesine ve aynı özelliklerde eğitim alabilirsiniz. Grup eğitimlerinin bireysel Özel İngilizce Dersi  kalitesinde olabilmesi için, grupların aday sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde bireysel Özel İngilizce Dersi  kalitesi yakalanmaktadır. Zira, Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında grup eğitimlerinde yer alan aday öğrenciler sayı az olduğu için her hangi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatça soru sorabilme imkanına sahip olur. Üstelik, gruplardaki öğrenci sayısının az olması nedeni ile Özel İngilizce Dersi   veren  öğretmen, gruptaki her öğrenci ile teker teker ilgilenebilir. 

AMAÇ

Ülkemizde İngilizcenin her alanında var olan kaliteli Özel İngilizce Dersi  açığını olabildiğince kapatmak ve eğitimde bir numara olarak kaliteli insan eğitimine katkı sağlamak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Özel İngilizce Dersi  programlarında eğitim veren tüm öğretmenler , eğitim verdikleri konularda mesleğinin zirvesine ulaşmış gerçekten ”  öğretmeyi ” bilen uzman öğretmenlerdir.
 • Akademik sınavlara hazırlanmak için Özel İngilizce Dersi  almak isteyen aday öğrencilere kesinlikle seviye sınavı yapılır ve sınavdan elde edilen sonuçlara ve de aday öğrencinin girmek zorunda olduğu sınavda elde etmek istediği puana  göre verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir.
 • Özel İngilizce Dersi programlarında yer alan tüm aday öğrenciler için geçerli olan bir kural uygulanır ve aday öğrencilere ” senet ”  yapılmaz. Aday öğrencilerle konuşarak ve onların istekleri doğrultusunda ödemeler taksitle alınır.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI

 • YDS ( Yds sınavına hazırlık dersleri birebir alınabileceği gibi 4 kişiden oluşan gruplara da dahil olunabilir )
 • IELTS ( Ielts sınavı hazırlık dersleri teke tek alınabileceği gibi 4 kişilik gruplar içinde yer alarak ta eğitim alınabilir )
  PROFICIENCY ( Üniversite hazırlık atlama sınavlarına bireysel olarak hazırlanmanın yanında grup şeklinde de eğitim alınabilir.
  LyYS 5 ( Üniversite giriş sınavına en az 10 net artışla birebir hazırlanılabileceği gibi grup halindeki eğitimlere de katılabilirsiniz.
  GENEL İNGİLİZCE ( Seviyesi olanlara yada hiç olmayanlar birebir özel ders alınabileceği gibi oluşturulan 4 kişilik gruplarda da yer alınabilir.

?

Leave a Comment