Özel İngilizce Dersi Programı

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Bireysel Özel İngilizce Dersi )
2 –   Özel İngilizce Dersi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi )

Özel İngilizce dersi programları, programa katılmak isteyen aday öğrencilere bireysel ve grup eğitimi şeklinde 2 türlü Özel İngilizce dersi uygulanır.

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ) : Birebir özel  İngilizce dersi almak isteyen aday öğrenciler,  hangi alanda ders almak isterlerse istesinler, kendilerine programların uygula gün ve saatlerini seçme önceliği verilir ve aday öğrenci istediği gün ve saati belirleyerek özel günlük yaşamında hiç bir değişikliğe gitmeden ihtiyacı olan  özel İngilizce dersi alır.Öğrencilere kaç Özel İngilizce dersi verilmesi gerektiği , hangi sınava gireceğine ve yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara göre belirlenir.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSİ ) : Seviyeleri bir birine denk veya olabildiğince yakın olan öğrencilerden kurulu homojen gruplara katılarak hemen, hemen bireysel özel ders kalitesi ve niteliğinde özel İngilizce dersi alabilirsiniz. Birebir özel İngilizce dersi kalitesini yakalamak ve aynı seviyede ders verebilmek amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi olarak belirlenmiştir. Böylece, grup sayısı az olduğundan hem öğrenciler eğitim sürecinde istedikleri kadar anlamadıkları konular hakkında soru sorabilme fırsatını bulurlar hemde ,eğitmen her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenebilir. Bu şekilde birebir özel İngilizce dersi kalitesinde ve özelliklerinde bir eğitim düzeyi oluşturulur.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ İÇİN NEDEN BİZ

  • Özel İngilizce dersi sınıflarımızda her alanda, akademik seviyeden  Genel İngilizceye kadar ders veren eğitmenler, eğitim verdikleri konularda uzmanlaşmış gerçekten ” Dil Öğretmeyi Bilen ” hocalardır.
  • Özel İngilizce dersi eğitim merkezimizdeki Özel İngilizce dersi programlarına katılan aday öğrencilere ” SENET ” uygulaması yapılmaz. Öğrencilerle anlaşılarak ödemeler bir takvime bağlanır ve bu takvimde yer alan tarihlere göre ödemeler yapılır.
  • Kelime haznesini geliştirme konusunda Özel İngilizce dersinde özel önlemler alınır. Bu dilde de çok sayıda kelime bilmek çok  önemlidir. Özellikle akademik sınavlara girecek olanların akademik seviyede bildiği kelimelerin sayısı sınavı kazanmada yaşamsal öneme sahiptir. Özel İngilizce dersinde  hazırlanmış kelime çalışmaları öğrencilere verilere alıştırmaları yapmaları istenir. Yapılan bu çalışmalar çok yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

 

Leave a Comment