Özel Ders İngilizce Programı
( YDS, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA, PROFICIENCY, LYS 5 )

Özel Ders İngilizce Program İçeriği

1 –   Özel Ders İngilizce  ( Bireysel –  Özel Ders İngilizce )
2 –   Özel Ders İngilizce  ( 4 kişi ile yapılan grup  Özel Ders İngilizce )

1 –  Özel Ders İngilizce  ( Bireysel – Özel Ders İngilizce  ) : Bireysel Özel Ders  programlarına katılan, genel dil öğrencilerine , ielts, yds, lys 5, Proficiency sınavı gibi akademik sınavlara katılan adaylara, bireysel Özel  derslerde , derslerin yapılacağı gün ve saatler konusunda öncelik tanınır ve derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendileri belirler. Bireysel özel ders  alan adaylara ilk aşamada seviye belirleme sınavı yapılır. Belirlenen seviyeye göre aday, hangi sınavda kaç puan almak isterse, bu istekte göz önüne alınarak , verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

2 –  Özel Ders İngilizce ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Ders İngilizce) : Dört kişilik gruplarla yapılan ders programlarına katılan adaylara seviye belirleme sınavı uygulanır ve seviyeleri aynı yada oldukça bir birine denk olan adaylardan 4 kişilik homojen gruplar oluşturulur. Grupların homojen olması, grup derslerine katılan adaylar, dersleri daha rahat dinleyebilme ve daha çok derse katılma imkanı sağlar. Aynı zamanda, grup sayısını oluşturan katılımcıların mevcut azlığından ötürü bir çok avantajı olur. Kalabalık gruplarla yapılan  eğitimde pek bulamadıkları anlamadıkları yerleri sorma fırsatı yakalarlar. Diğer taraftan grup hocaları grubu meydana getiren katılımcılarla bire bir ilgilenebilme fırsatın yakalar ki buda katılımcılara ayrı bir pozitif etki olarak döner. Grup dersleri ,bireysel özel ders  programları özelliği kazanmış olur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Özel Ders İngilizce♠ Yukarıda sözü edilen, tüm  branşlarda görev yapan hocalar, vermiş oldukları dil  dalı ile ilgili olarak, yıllarca eğitim vermiş çok deneyimli ve konularında ustalaşmış, uzmanlaşmış hocalardır.
♠ Türkiye de verilen eğitimlerde, genellikle kelime bilgisi pek önemsenmez. Oysa dil bir bütündür ve tüm parçaların eksiksiz yan yana gelmesi ile ortaya çıkan bir bilgiler bütünüdür. Bu nedenle, tüm katılımcılara kelime bilgisi ile ilgili özel çalışmalar verilir ve bu çalışmaların yapılıp yapılmadığı yakından izlenir.
♣ Akademik sınavlar için hazırlanan katılımcılara sadece gramer bilgisi değil , beraberinde sınavda sorulan soruların doğru, kolay ve daha hızlı yanıtlandırılmasını sağlayan  sınav teknikleri özel ders programları, katılımcılara 4 kitapla verilir. Bu bize özgü bir yöntemdir. Eğitim alan katılımcı bu şekilde bir kitapta kaçırdığı bilgiyi diğer kitabı işlerken yakalar ve bilgi eksikliği oluşmaz.
♠ Dil eğitimi konusunda ki ciddiyetimizi anlamak için REFERANSLAR sayfasını tıklamanız önerilir. Referanslar sayfasında yer alan eski öğrencilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve hakkımızda bilgi alabilirsiniz. Onlar  eğitimdeki kalitemizin birer sembolü ve kanıdır. Eğitim ciddiyet ister. Eğitim ciddi bir iştir, ciddi ve öğretmeyi bilen hocaların elinde olmalıdır.

 

 

Leave a Comment