ÖZEL DERS İNGİLİZCE PROGRAMI

Özel Ders İngilizce Program İçeriği

1 – Özel Ders İngilizce ( Birebir Özel Ders İngilizce )
2 – Özel Ders İngilizce ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ders İngilizce )

1 – ÖZEL DERS İNGİLİZCE ( BİREBİR ÖZEL DERS İNGİLİZCE ):   Özel Ders İngilizce konusunda Özel Ders İngilizce platformundaki özel ders İngilizce birimlerinde hazırlanan özel ders İngilizce seminerlerinde yapılan etkinlikler kapsamındaki  özel ders İngilizce  programını birebir almak için müracaat eden ve kayıt yaptıran öğrenciler, Özel Ders İngilizce  programının yapılacağı  gün ve saatleri kendi belirler ve seçer. Böylece, özel yaşamından bir kayıp yaşamaz. Özel yaşamına devam ederken gereksinimi olan özel ders İngilizce eğitimini de rahatlıkla alır.

 Özel Ders İngilizce adına Özel ders İngilizce ana kampüslerinde kurulan Özel ders İngilizce  departmanlarda ki özel ders İngilizce sürecinde, faaliyetler bünyesinde  uygulama aşamasında ki İngilizce öğretilerinde öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği hakkındaki konu, öğrencinin almak istediği özel ve bireysel İngilizce dersinin türüne varmak istedi noktaya bağlı olarak belirlenir ve ” kişiye Özel Ders İngilizce  ” programı devreye sokulur. Akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile  özel ders İngilizce almak isteyen öğrenciler ise, girecekleri sınavın türüne ve sınavın özelliklerine uygun bir tarzda Özel ders İngilizce alır.

2 – ÖZEL DERS İNGİLİZCE ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla ÖZEL DERS İNGİLİZCE ): Özel Ders İngilizce ünitelerindeki Özel ders İngilizce etkinliklerinde özel ders İngilizce konusunda verilen seminerlerde uygulanan İngilizce özel derslerle ilgili eğitimlerde, dilin  her dalı her alanı için özel olarak hazırlanan, seviyeleri bir birine çok yakın 4 kişiden oluşan gruplara katılarak İngilizce ders alınabilir. 4 kişilik gruplarda verilen özel İngilizce dersler, hiç ayrımsız birebir özel ders İngilizce niteliğindedir. Zaten, birebir özel ders İngilizce kalitesine ulaşmak ve aynı nitelikte ders verilmesini sağlamak için grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi az bir öğrenci ile kısıtlanmıştır. Böylece, verilen İngilizce dersin hem kalitesi korunmuş hemde bozulmamış olur.

ÖZEL DERS İNGİLİZCE için NEDEN BİZİM SEÇİLMEMİZ GEREK

  • Çünkü özel ders İngilizce verilen merkezlerde özel ders İngilizce kampüslerinde ki özel ders İngilizce seminerlerinde organize edilen İngilizce verilerde,   Özel ders İngilizce programlarına katılan ve eğitim almak isteyen öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. 
  • Dersleri İngilizce öğretmeyi bilen gerçek deneyimli hocalar verir.
  • Özel ders İngilizce bölümlerinde Özel Ders İngilizce için düzenlenen organizasyonlarda, eğitim kalitesinden asla ödün verilmez. Bir sistem ve disiplin içinde dersler işlenir.
    Özel ders İngilizce kampüslerinde ki özel Ders İngilizce ile ilgili eğitim çalışmaları içerisinde, İngilizce dersleri başka yerlerdeki gibi tek kitapla değil, bir birine bağlı 4 kitapla işlenir.

Leave a Comment