Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce birimlerimizde hazırlanan Özel ders İngilizce programları.

Özel Ders İngilizce Programı Hakkında Bilgiler

Özel Ders İngilizce Pr
ogram İçeriği ve Açıklamaları

 

1 –  Özel ders İngilizce ( Bire bir –Özel ders İngilizce  )
2 –   Özel ders İngilizce – 4 kişilik gruplarla yapılan Özel ders İngilizce)

1 –  Özel ders İngilizce ( Bire bir –  Özel ders İngilizce ) : 

Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce birimlerimizde hazırlanan Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, YDS Özel ders İngilizce programlarının uygulama gün ve saatleri konusunda Özel ders İngilizcede imtiyaz kazanır ve istedikleri zamanlarda Özel ders İngilizce eğitimi alabilirler. Bu şekilde Özel ders İngilizce eğitimi alarak özel yaşamlarında bir değişiklik yapma gereksinimi duymazlar ve günlük hayatlarını sürdürürken ihtiyaç duydukları Özel ders İngilizce  eğitimini Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders Hazırlık İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında almış olurlar.


2 –  Özel ders İngilizce – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel ders İngilizce ) : 

İsteyen aday öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında 4 kişiden oluşmuş İngilizce gruplarına katılarak birebir Özel ders İngilizce kalitesinde eğitim alabilirler. Özel ders İngilizce merkezindeki grup İngilizce derslerinde Özel Ders İngilizce eğitiminin kalitesi düşmesin diye, Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile dondurulmuştur. Bu suretle, Özel ders İngilizce kampüslerindeki  öğrenciler Özel ders İngilizce eğitimi sırasında anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında rahatlıkla anlamadıkları konu hakkında Özel ders İngilizcede hocaya soru sorabilirler,

AMAÇ

Dünyanın adeta ortak bir dili şekline dönüşen İngilizce eğitimi konusunda var olan kalite açığına olabildiğince çözüm getirmek ve Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce birimlerimizde hazırlanan Özel ders İngilizce programlarına   Özel ders İngilizce konusunda söz sahibi olmak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce   programlarında eğitim veren  öğretmenler eğitimde çok önemli bir unsur olan ”  öğretmeyi ” Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce birimlerimizde hazırlanan Özel ders İngilizce programlarında çok iyi bilirler.
  • İngilizce Eğitimde genellikle önemsenmeyen kelimeler konusunda Özel ders İngilizce   programlarında özel alıştırmalar Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında öğrencilere verilerek kelimelerin öğrenilmesi ve Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce birimlerimizde hazırlanan Özel ders İngilizce programlarında kullanılabilecek şekilde özümsenerek kullanılması  sağlanır.

    Dil öğrenmek sadece İngilizce gramer yada zamanları öğrenmek değildir. Özel ders İngilizce eğitim birimlerinde verilen Özel ders İngilizce programları ile öğrenciler, dilin  en temel diğer unsurları olan, okuma, yazma ve dinleme konusunda da Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarında eğitilir.Leave a Comment