Özel Ders İngilizce Programı Hakkında Bilgiler

Özel Ders İngilizce Pr
ogram İçeriği ve Açıklamaları

 

1 –  Özel ders İngilizce ( Bire bir –Özel ders İngilizce  )
2 –   Özel ders İngilizce – 4 kişilik gruplarla yapılan Özel ders İngilizce)

1 –  Özel ders İngilizce ( Bire bir –  Özel ders İngilizce ) : Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce programlarına birebir olarak katılmak isteyen aday  öğrenciler, Özel ders İngilizce programlarının uygulama gün ve saatleri konusunda imtiyaz kazanır ve istedikleri zamanlarda Özel ders İngilizce eğitimi alabilirler. Bu şekilde Özel ders İngilizce eğitimi alarak özel yaşamlarında bir değişiklik yapma gereksinimi duymazlar ve günlük hayatlarını sürdürürken ihtiyaç duydukları Özel ders İngilizce  eğitimini almış olurlar.


2 –  Özel ders İngilizce – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel ders İngilizce ) : 
İsteyen aday öğrenciler, 4 kişiden oluşmuş gruplara katılarak birebir Özel ders İngilizce kalitesinde eğitim alabilirler. Özel ders İngilizce merkezindeki grup derslerinde eğitimin kalitesi düşmesin diye, grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile dondurulmuştur. Bu suretle, Özel ders İngilizce kampüslerindeki  öğrenciler Özel ders İngilizce eğitimi sırasında anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla anlamadıkları konu hakkında hocaya soru sorabilirler,

AMAÇ

Dünyanın adeta ortak bir dili şekline dönüşen İngilizce eğitimi konusunda var olan kalite açığına olabildiğince çözüm getirmek ve  Özel ders İngilizce konusunda söz sahibi olmak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Özel ders İngilizce merkezindeki Özel ders İngilizce   programlarında eğitim veren  öğretmenler eğitimde çok önemli bir unsur olan ”  öğretmeyi ” çok iyi bilirler.
  • Eğitimde genellikle önemsenmeyen kelimeler konusunda Özel ders İngilizce   programlarında özel alıştırmalar öğrencilere verilerek kelimelerin öğrenilmesi ve kullanılabilecek şekilde özümsenerek kullanılması  sağlanır.

    Dil öğrenmek sadece gramer yada zamanları öğrenmek değildir. Özel ders İngilizce eğitim birimlerinde verilen Özel ders İngilizce programları ile öğrenciler, dilin  en temel diğer unsurları olan, okuma, yazma ve dinleme konusunda da eğitilir.Leave a Comment