İNGİLİZCE, LYS 5 ÖZEL DERS

Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders

1 –   İngilizce Lys 5 Özel ders ( Bireysel – İngilizce Lys 5 Özel ders )
2 –   İngilizce Lys 5 Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Lys 5 Özel ders )

Lys 5 – İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders

1 – ( Bireysel – )
2 – ( Grup 4-Kişi )

Öğrencilerin seviyelerine göre 30-40-50 Özel Ders ile Üniversite Sınavı Kazanma Garantisi, Verilen özel dersler ile +10 daha fazla soru çözme garantisi.

Bireysel – Lys 5 özel ders : Bireysel Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders programı üniversite sınavına katılacak olan öğrencilere birebir uygulanır. Bu uygulamalarda lys 5 adayı olan öğrencinin İngilizce seviyesi tespit edilerek için kaç ders verileceği belirlenir.

Grup 4-Kişi Lys 5 Özel Ders : Grup uygulamalarında grubu oluşturan LYS 5 adaylarının aynı seviyede olmasına ve homojen bir grup oluşturmaya Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste önem verilir .

NEDEN BİZ :

A. Gerek bireysel uygulamalarında gerekse grup şeklindeki   uygulamalarında Lys 5 sınavının  hayati konularından biri olan (vocabulary) kelime haznesini geliştirici önlemler alınır. Bunun için lys 5 adayı öğrencilere bu kelimeler liste şeklinde verildiği gibi listedeki kelimeleri özümsemek ve akılda kalıcı hale getirmek için gerekli teknik çalışmaları içeren yöntemler devreye sokulur. Günlerinin haricindeki günlerde ve saatlerde kelimelerle ilgili bir takım testler yapılarak lys 5 adayı öğrencilerinin bu kelimeleri çalışıp çalışmadığı test edilir. Böylece öğrenciler Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste izlenir ve bu tutum lys 5 adayı öğrenciler üzerinde itici bir güç görevi görür.


B.
uygulamalarında bu konuda deneyimli lys 5 hocaları görev alır.

C. Grup biçiminde yapılan lys 5 uygulamalarında grubu oluşturan lys 5 adayların eşit İngilizce seviyesinde olmalarına özen gösterilir. Bu şekilde oluşturulan homojen bir grubun Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Dersi anlaması daha akıcı ve anlaşılır olur.

D. Lys 5 uygulamalarında grubun sayısı derslerin akıcı olması, etkin ve kaliteli ders verilebilmesi için 4 kişiyle sınırlandırılır.

 

 

Leave a Comment