İNGİLİZCE, LYS 5 ÖZEL DERS

Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders

1 –   İngilizce Lys 5 Özel ders ( Bireysel – İngilizce Lys 5 Özel ders )
2 –   İngilizce Lys 5 Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Lys 5 Özel ders )

Lys 5 – İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders

1 – ( Bireysel – )
2 – ( Grup 4-Kişi )

Öğrencilerin seviyelerine göre 30-40-50 Özel Ders ile Üniversite Sınavı Kazanma Garantisi, Verilen özel dersler ile +10 daha fazla soru çözme garantisi.

Bireysel – Lys 5 özel ders : Bireysel Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders programı üniversite sınavına katılacak olan öğrencilere birebir uygulanır. Bu uygulamalarda lys 5 adayı olan öğrencinin İngilizce seviyesi tespit edilerek Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Ders için kaç ders verileceği belirlenir.

Grup 4-Kişi Lys 5 Özel Ders : Grup uygulamalarında grubu oluşturan LYS 5 adaylarının aynı seviyede olmasına ve homojen bir grup oluşturmaya Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste önem verilir .

NEDEN BİZ :

A. Gerek bireysel uygulamalarında gerekse grup şeklindeki   uygulamalarında Lys 5 sınavının  hayati konularından biri olan (vocabulary) kelime haznesini geliştirici önlemler alınır. Bunun için lys 5 adayı öğrencilere Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste bu kelimeler liste şeklinde verildiği gibi listedeki kelimeleri özümsemek ve akılda kalıcı hale getirmek için Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste gerekli teknik çalışmaları içeren yöntemler devreye sokulur. Günlerinin haricindeki günlerde ve saatlerde kelimelerle ilgili bir takım testler yapılarak lys 5 adayı öğrencilerinin bu kelimeleri çalışıp çalışmadığı test edilir. Böylece öğrenciler Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Derste izlenir ve bu tutum lys 5 adayı öğrenciler üzerinde itici bir güç görevi görür.


B.
uygulamalarında bu konuda deneyimli lys 5 hocaları görev alır.

C. Grup biçiminde yapılan lys 5 uygulamalarında grubu oluşturan lys 5 adayların eşit İngilizce seviyesinde olmalarına özen gösterilir. Bu şekilde oluşturulan homojen bir grubun Lys 5 , İngilizce Özel Ders , Lys 5 Özel Dersi anlaması daha akıcı ve anlaşılır olur.

D. Lys 5 uygulamalarında grubun sayısı derslerin akıcı olması, etkin ve kaliteli ders verilebilmesi için 4 kişiyle sınırlandırılır.

 

 

Leave a Comment