KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ, ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ HAKKINDA

Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi

1 –   Kurumsal İngilizce Eğitimi ( Bireysel – Özel İngilizce Eğitimi )
2 –   Kurumsal İngilizce Eğitimi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Eğitimi )

Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeni  özel ders sayfasına hoş geldiniz. Ben ve ekibim bu sayfada yabancı dil konusunda sorunları olanlara yardım etmek ve hizmet vermek için hazır bulunuyoruz. Doğrusunu isterseniz Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeninde şimdiye kadar kimsenin yapamadığı bir ders verme sistemini devreye sokuyoruz. Birçok yeniliklerimiz var. Her şeyden önce bu sayfalarda kendi sitemizle varız. Bunun sizler için birçok yararı var.

1 – Ben Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeni ve ekibim hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşmanız çok kolay. HAKKIMDA SAYFASI nı tıklamanız yeterli.

2 –  Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeni olarak hangi kalitede özel eğitimler ve dersler verdiğimizi ve bu konudaki bilgilerimizi öğrenmek isterseniz REFERANSLAR SAYFASI nı tıklamanız yeterli. Bu sayfada bizim şimdiye kadar  eğittiğimiz öğrencilerimizin isimlerine ve yanlarında yazılı olan telefon numaralarından da bizzat kendilerine ulaşmanız vede hakkımızda bilgi almanız mümkün.

Özel İngilizce Öğretmeni

Evinizde veya İş Yerinizde Size Uygun Saatlerde-Artık kurs veya dershaneye ders almak için gittiğiniz de yolda kaybettiğiniz zaman, işlerinizden uzak kalmanın getirdiği stres ve sizin iş yerinizden ayrıldığınız da kaybedeceğiniz potansiyel müşteriler problem olmaktan çıkıyor, sizin için en uygun saat ve ortamda size Özel İngilizce Öğretmeni ; ÖZEL KURS vermek için geliyor.

Günümüz dünyasın da bu dili bilmenin yararını hiç kimse yadsıyamaz kanısındayım. Bu bilginin farkında olan ben ve ekibim  eğitim konusunda çok ciddi bir çalışma içine girdik.

1- İş hayatının yoğun temposundan kurtulamayan ve dershaneye gelemeyen iş adamlarına kendi yerlerinde  özel ders vermeye ve Özel İngilizce Öğretmeni göndermeye başladık.

2- Şirketlere, kurumlara, firmalara, otellere, holdinglere Özel İngilizce Öğretmeni  göndererek  gerek yönetim kadrolarına gerekse personeline  ders vererek yerinde Kurumsal  eğitime başladık

3 – Şirketlere dil eğitimi ve kurumlara kurumsal dil eğitimi gerek şirketlerin ve kurumların kendi bünyelerinde gerekse bizim bünyemizde titizlikle uygulanır.

4 – Bünyesinde çalıştırdığı elemanlarına hizmet içi eğitim olarak özel  dersler verdirmek isteyen otellere gönderilir.


5 –
Küçük yada büyük firmalara , şirketlere ve tesislere kendi bünyelerinde çalıştırdıkları  elemanları için eğitim 
sağlanır. Kurumsal İngilizce Eğitimi,Özel İngilizce Öğretmeni İbrahim Şahin İngilizce eğitim merkezi olarak eğitim konusunda yılların deneyimini kullanarak geliştirdiğimiz bazı özel yöntemlerle bu dili kesinlikle öğretiyoruz. İngilizce öğrenmek isteğiyle yola çıkan tüm kişilerin karşısına dikilen en önemli sorun dili nerede ve kimden öğreneceği kaygısıdır. Biz kişilere öğrenme ve konuşma konusunda en büyük desteği her şekilde verebilen bir kurumuz.
İngilizce ders vermek ve Eğitim bizim ana işlevimiz. Bizimle çalışırken Evet, ben İngilizce öğreniyorum” duygusunu sürekli yaşarsınız.

 

Leave a Comment