Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınav Programı

Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Programı İçeriği

1 – Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders ( Birebir )
2 – Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla )

Program 2 şekilde uygulanır :

1 – Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders ( Birebir ): Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders  programına birebir  özel ders almak üzere dahil olan aday öğrencilere bir ayrıcalık tanınır ve öğrenci program günlerini ve saatlerini kendi belirler. Öğrencinin kendisine tanınan bu ayrıcalık sayesinde, öğrenci normal günlük yaşamına devam eder ve bu arada da ihtiyacı olan Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders alarak  sınav eğitimine katılır. Öğrenciye kaç dersin verileceği, yapılan seviye sınavından elde edilen verilere ve adayın sınavda gireceği üniversitenin sınav özelliğine ve alması gereken ” nota “ göre belirlenir. Programda eğitim öğrenci-eğitmen şeklinde birebir uygulanır.


2 – Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla ):
 Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders programlarında Seviyeleri birbirine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak, birebir  özel ders kalitesinde ve niteliklerinde çok yakın hazırlık atlama  eğitimi alabilirsiniz. Gruplarda birebir özel ders kalitesi sağlayabilmek amacı ile gruplar 4 öğrenciden oluşturulmuştur. Bu şekilde sayıca az olan grup eğitimlerinde, aday öğrenciler kalabalık gruplarda mevcut olmayan , anlamadıkları yer veya konu hakkında soru sorabilme imkanına kavuşturulmuştur. Bu durumun diğer öğrenci açısından avantajlı bir yanı da,Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Dersi  veren hocanın öğrencilerle birebir ilgilenebilmesi imkanıdır.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  •  Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için bizi seçmenizin çok ciddi nedenin en önemlilerinden biri şüphesiz ki, Kadir Has üniversitesi hazırlık atlama sınavlarına öğrencileri hazırlayan Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders  hocalarının bu konuda ok büyük bilgi ve deneyim sahibi olmalarıdır.
  • Üniversitenin  Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı programlarında aday öğrencilere gerekmedikçe ya da öğrenci sormadıkça, genel İngilizce bilgisi verilmez. Ağırlıklı olarak, sınavda öğrencilerin doğru ve daha hızlı yanıtlar vermesine katkı sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilir.
  • Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders programlarında üniversitenin öğrencilerine aldıkları eğitim için ” senet ” yapılmaz. Ödemeler bir takvime bağlanır ve öğrenci bu takvimde yer alan günlerde ödemeleri yapar.
  • Her akademik sınavda olduğu gibi bu üniversitesinin hazırlık atlama sınavında da akademik kelimeler hayati bir önem taşır. Bu nedenle, Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders programlarında özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrenciye verilir ve bu kelimeleri çalışması ve özümsemesi istenir. Bu şekilde, eğitim alan aday öğrencinin, akademik kelime bilgisi geliştirilir ve kelime haznesi genişletilir.
  • Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Özel Ders programları, öğrencilerin başarı sağlaması için paket program şeklinde uygulandığı gibi, aday öğrenci isterse istediği kadar, kaç ders isterse o sayıda Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı eğitimi de alabilir.

Leave a Comment