İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul Programı

İstanbul Özel İngilizce Ders Program İçeriği

1 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla – Özel İngilizce Dersi )

 İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul Hakkında Bilgi

 1 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi ) : 

İstanbul özel İngilizce ders programları uygulamaları ile akademik seviyedeki  sınavlara  özel ders ile hazırlanmak isteyenlere nitelikli ve kaliteli programlarımızla hizmet vermekteyiz . Ielts , Yds , Toefl Pbt , Proficiency ( İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı )  gibi sınavlara özel  ders uygulamaları ile öğrencileri garantili olarak hazırlıyoruz. Tüm akademik sınavlara hazırlık derslerinde alınan dersin gerçek uzmanları olan deneyimli hocalar eşliğinde programlar gerçekleştirilir. Bu konuda herhangi bir tereddüdü olanların İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbuldaki referanslar sayfasını tıklayarak geçmişte bu sınavlara hazırladığımız öğrencilerimizden yanındaki telefon  numaralarından kendilerine ulaşarak hakkımızda bilgi alabilirsiniz.


2 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla – Özel İngilizce Dersi ): 

 Hiç bilgisi  olmayan yada belli seviyede  bilgiye sahip olup seviyesini yükseltmek isteyenler içinde İstanbul özel İngilizce ders programlarımız mevcuttur. Bu programlarımızda İstanbul özel İngilizce ders
verildiği gibi isteyenler dört ( 4 ) kişiden oluşan seviyeleri bir birine denk olan homojen gruplara da İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul programına katılabilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Bizde, öğrenci hangi alanda ders alırsa alsın ”  SENET “ uygulaması yoktur. Öğrenci, kendi belirlediği takvime göre ödemelerini taksitle yapar.
  • Akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile İstanbul özel İngilizce ders programında yer alan öğrenciye, akademik sınavda başarının can damarı olan  kelimeler ile ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu alıştırmaların tam ve eksiksiz yapılması istenir. Bu aşamada öğrenci çok yakından izlenerek kontrol edilir. Alıştırmaları yapmayan öğrenci derhal uyarılır. Sınavla ilgili bilgilerin dışında, gireceği sınavın ” sınav çözüm teknikleri eğitimi de “ verilir.
  • İstanbul özel İngilizce ders Programında görev alan ve eğitim veren eğitmenler, hangi alanda eğitim verirlerse, o alanda çok deneyimli ve uzmanlaşmış kişilerdir.
  • Akademik sınavlara hazırlanan öğrenci, İstanbul özel İngilizce dersinde sadece tek bir bölüm için, örneğin sadece writing dersi de İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbulda alabilir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbulHangi dalda eğitim alınırsa alınsın, mutlak ve kesin bir sonuç istenirse özellikle de zaman kısıtlı ise, öğrenciye birebir özel ders alması önerilir.
  • Özel dersin pahalı olduğu görüşü doğru değildir. Zira, özel ders alındığında işlenmesi gereken konular, kalabalık gruplarla işlendiğinde geçen sürenin yarısı  kadar kısadır. Bu nedenle, kalabalık gruplar ile yapılan derslerde daha uzun süre taksit ödenir. Oysa, özel ders daha kısa süreceğinden ödenen taksitler yüksek olsa bile, kısa süreceğinden toplamda denktir.

Leave a Comment