İstanbul İngilizce Özel Ders İstanbul Programı

İstanbul İngilizce Özel Ders
İstanbul Programı İçeriği

1 –  İstanbul  İngilizce Özel ders İstanbul ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İstanbul İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İstanbul da özel ders almak isteyenlerin ilk aklına gelen isim olmakla övünüyoruz. Bunu anlamak için referanslar sayfasındaki yetiştirilen öğrencilere bir bakmanız, gerekirse yanlarında yazılı olan telefon numaralarından onlara ulaşmanız ve hakkımızda bilgi almanız yeterli.
İlköğretim sınıflarındaki öğrencilerden başlayarak geniş bir yelpazede akademik sınavlara hazırlananlara kadar mevcut olan öğrencilerimiz dil  eğitiminin burada ne kadar kaliteli yapıldığını sizlere anlatabilir .


İstanbul da  akademik seviyede Özel Ders almak istediğinizde baş vurulması gereken tek adresiz . Çünkü Ielts , Yds , Toefl , Proficiency gibi akademik seviyelere hazırlananların artık bu aşamada normal bir hocaya değil bu akademik sınavların cevaplama tekniklerini bilen  ve son zamanlarda adı ” SINAV ÖĞRETMENİ  “  diye nitelendirilen hocalara gereksinimleri olur. Sınav hocası olmak ise basit bir iş değildir . Çok büyük bir deneyim ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bu nedenle akademik sınav hazırlığı  yada dil  öğrenmek isteyenler bizi arayabilirler.

 

 

Leave a Comment