İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek Adresi
( YDS,IELTS,PROFICIENCY,HAZIRLIK SINAVI,LYS 5 )

İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek Adresi Biziz

1 –   İngilizce Özel Ders  İstanbul ( Bire bir   İngilizce Özel Ders )
2 –   İngilizce Özel Ders  İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Ders )

1 –  İNGİLİZCE ÖZEL DERS  İSTANBUL (BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi olan bizde, hangi alanda İngilizce ders  almak istenirse istensin birebir İngilizce  özel ders alan  öğrencilere eğitimin verileceği gün ve saatleri daha önceden belirleme hakkı verilir. Bundan güdülen gaye, İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek Adresi olan bu kurumda eğitim alan  öğrencinin günlük yaşamında bir zorluk yaşamaması ve yaşımına devam ederken ihtiyacı olan eğitimi de düzenini bozmadan alabilmesidir.

İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi olan Akademik eğitimde aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin ders  almak istediği alan dersine bağlı olarak belirlenir. İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi olarak tanınan bizde akademik İngilizce sınavlara hazırlanmak amacı ile ders almak isteyen  öğrencilere,  İngilizce seviye sınavı yapılır ve adayın seviyesine ve gireceği İngilizce  sınavda elde etmek zorunda olduğu ” nota ” göre tayin edilerek İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresinin programı düzenlenir.

İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek Adresi2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS İSTANBUL ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) : İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi olan departmanlarımızda, İngilizce seviyeleri olabildiğince birbirine yakın olan yada denk gelen  öğrencilerden oluşturulmuş 4 kişilik gruplara katılarak da birebir İngilizce özel ders kalitesinde İngilizce’nin her dalında eğitim alabilir ve başarılı olabilirsiniz.

İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi şeklinde bir şöhrete sahip olan akademik eğitim merkezinde grup şeklinde yapılan İngilizce derslerin, birebir İngilizce özel ders kalitesinde olabilmesi ve aynı niteliklerde eğitim verilebilmesi amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sabit tutulmuştur.


İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek AdresiİSTANBUL DA
 İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇİN

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi sayılan platformumuzda her alanda alınan  eğitimlerde derse  giren eğitmenler konularında uzmanlaşmış, deneyimli ve her şeyden önemlisi İngilizce öğretmesini bilen hocalardır.
  • Dersler sırasında şayet aday öğrenci İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile İstanbul da İngilizce Özel Dersin Tek Adresi olan bu kurumda ders alırsa kendisine sınavda sorulan soruların doğru ve daha hızlı yanıtlanmasını sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri dersi de verilir.

     İstanbul da İngilizce özel dersin tek adresi olarak gösterilen kurumumuzda, akademik kelimeler konusunda sınavlara hazırlanan öğrencilere destek olması için özel hazırlanmış kelime çalışmaları adaylara verilir

Leave a Comment