İNGİLİZCE VE ÖZEL DERS PROGRAMLARI

 

Her  koşulda İngilizce Özel Ders verilir ve Özel İngilizce Öğretmeni Gönderilir.

 1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce ve Özel Ders almayan ve bu dili öğrenmeyenler bilmelidir ki küreselleşen dünyada yabancı dil bilmenin gerekliliği ve  ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Eğitim hayatında başlayan yabancı dil öğrenme gereksinimi  sonrasında iş hayatında da İngilizce bilmenin yararları her geçen gün kendini amansızca hissettirmekte ve insanların bu duygusu her fırsatta karşılarına çıkan İngilizce bilme  gerçekliği ile örtüşmektedir.

İngilizce bilmenin olmazsa olmaz bir ihtiyaç olarak kabul edildiği günümüzde, diğer yabancı dillerin de önemi hızla artmaktadır.

Kabul edelim ki iş yaşamında  en az bir yabancı dil bilmek çalışılan firma içinde bilenin lehine bir  fark yaratır, ayrıca unutulmamalıdır ki İngilizce ve Özel Ders  alarak bir yabancı dili öğrenmeye başlamak önemli ve iyi düşünülmesi gereken bir karardır ve bu konuda doğru seçimler yapmak gerekir.

İngilizce ve Özel Ders, öğrenci odaklı İngilizce ve Özel Ders eğitim hizmetinin verildiği, birebir işlenen ders şeklidir. Günümüzde butik dershaneler veya İngilizce ve Özel Ders programlarında az sayıdaki öğrencinin bir arada öğretim gördüğü eğitim modelleri karşımıza çıkmaktadır. Ancak yabancı dil eğitimi için bu tür modeller tam anlamıyla fayda sağlayamamaktadır. Çünkü yeni bir dil öğrenmek özel ilgi, özel öğretme yöntemleri , İngilizce ve Özel Ders birimlerinde özel hazırlanmış İngilizce Özel Ders planları ile mümkün olabilir. Yabancı dil öğrenmek için en etkili yol, öğretmenin sadece sizinle ilgilendiği, sadece sizin ihtiyaçlarınızı dikkate aldığı İngilizce ve Özel Ders birimlerindeki İngilizce ve Özel Ders sistemidir.

Ancak İngilizce ve Özel Ders programlarında istediğiniz gibi bir öğretmeni bulup bulamayacağınız sorusu aklınıza takılabilir. Tam da bu noktada kurum olarak sizin için,sizin isteklerinizi dikkate alarak,size İngilizce ve Özel Ders programlarında en uygun öğretmeni buluyoruz.

Bütün İngilizce ve Özel Ders  süreci sizin istediğiniz şartlarda hazırlanmakta ve sürecin başından itibaren İngilizce ve Özel Ders programlarındaki danışmanlarımız sizinle bağlantıda kalarak süreci takip etmektedir.

İngilizce Özel ders ile ilgili aklınıza gelen soruları bize sorabilirsiniz.

 

 

Leave a Comment