İngilizce Proficiency Dersleri Programı

 İngilizce Proficiency Dersleri Programı İçeriği

 1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri)
2  – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Proficiency Dersleri)

1 – İngilizce Proficiency Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Proficiency Dersleri): İngilizce Proficiency dersleri platformundaki İngilizce Proficiency dersleri kategorisinde İngilizce Proficiency ders birebir öze lİngilizce Proficiency dersleri almak amacı  ile dahil olarak  Proficiency sınavı için İngilizce  hazırlık dersleri gören öğrenci, İngilizce Proficiency dersleri programının  hangi gün ve saatlerde uygulanması gerektiğine bizzat karar verir ve öğrencinin verdiği bu karar doğrultusunda İngilizce Proficiency dersleri başlar.

2  – İngilizce Proficiency Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Proficiency Dersleri): İngilizce Proficiency dersleri eğitim etkinliklerinde yer alan İngilizce Proficiency dersleri programına dahil olmak için  müracaat eden öğrenciler arasından belirlenen yada kendi aralarında 4 ve daha az sayıda aynı üniversiteden, İngilizce bilgi düzeyleri  birbirine çok yakın olan 4 öğrenci ile küçük, küçük gruplar oluşturularak İngilizce Proficiency dersleri  verilir.

İngilizce Proficiency dersleri gerçekleştirilen etkinliklerdeki İngilizce Proficiency dersleri departmanlarında grupların 4 veya daha az öğrenciden kurulmasının asıl gayesi, verilen derslerde meydana gelebilecek olan kalite düşüklüğü  olasılığını yok etmek  ve öğrencilerin çıkarlarını korumak içindir. Çünkü, İngilizce Proficiency derslerinde grubu meydana getiren öğrenci sayısı  az olunca, eğitmenler öğrencilerle daha iyi  ilgilenebilir ve öğrenciler de kalabalık gruplarda yapamadıkları ” anlamadığı yer hakkında  soru sorma işlemini ” gerçekleştirebilir.

İngilizce Proficiency dersleri seminerlerinde ki düşünülen ve uygulanan İngilizce Proficiency dersleri ile ilgili bu olumlu yanlar ve unsurlar elbette doğal olarak proficiency sınav sonuçlarına artı olarak yansır.

 NEDEN BİZ

  • İngilizce Proficiency dersleri verilen merkezlerimizde ki İngilizce Proficiency dersleri seminerlerinde boyunca her türlü program için öğrencilere  ”  SENET “  senet imzalama gibi bir uygulamamız yoktur. Hatta, öğrenci isterse İngilizce Proficiency derslerinde ödemelerini haber vermek şartı  ile taksitle de yapabilir.
  • İngilizce Proficiency derslerinde öğrencilerin oldukça hafife   alarak önemsemedikleri  bir durum olan akademik kelimeler konusunda, çok ciddiyiz. Sınavda kelime dağarcığı başarılı olmada çok önemli bir güce sahiptir. Çok kelime bilmekle  çok etkili ve pozitif  sonuçlar alınabilir.  Bu yüzden, İngilizce Proficiency dersleri eğitim etkinliklerinde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrenci desteklenir. İngilizce Proficiency derslerinde Bildiği  kelime sayısı artan öğrenci, sınavda daha başarılı sonuçlara imza atar.
  • İngilizce Proficiency dersleri birimlerimizde düzenlenen İngilizce Proficiency dersleri ile ilgili organizasyonlarda, İngilizce Proficiency dersleri programlarının öğrencilere uygulandığı etaplarda, sadece sınav  bilgileri ile yetinilmez.

Leave a Comment