İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde Eğitim
( YDSİ IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde İngilizce

1 –   İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel Öğretmen )
2 –   İngilizce Özel Öğretmen ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Öğretmen )

1 –  İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel  Öğretmen) : İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir özel ders alan aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan programların uygulama günlerini kendi belirler ve günlük yaşamında bir değişiklik yada ders saatlerine göre yeni bir uygulama yapma gereği duymaz. Hem günlük hayatına düzenli bir biçimde devam eder hemde almak istediği eğitimi İngilizce özel öğretmenden bir sıkıntı ile karşılaşmadan alır.


2 –   İngilizce Özel Öğretmen – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel öğretmen ) :
Kurumlarda çalışan yada kendi aralarında en fazla 4 kişiyi geçmemek üzere grup oluşturanlara  da bire bir özel ders kalitesinde  İngilizce Özel öğretmen  aracılığı ile eğitim verilir. İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile grup şeklinde verilen eğitimlerde eğitimin kalitesi düşmesin diye gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, grubu oluşturan aday öğrenciler İngilizce Özel öğretmenine eğitim sırasında rahatlıkla anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilirler. Ayrıca gruba eğitim veren  İngilizce Özel öğretmeni de herkesle birer birer ilgilenebilme imkanı bulur.

AMAÇ

 İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile sıfırdan başlayarak hiç bilmeyenlere, belli bir seviyesi olup ta seviyesi ne olursa olsun geliştirmek isteyenlere ve Ielts, Yds, Proficiency, lys 5 gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlananlara İngilizce Özel öğretmen kullanarak nitelikli ve kaliteli eğitim vermek.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Eğitim alacağınız her alandaki eğitimlerde görev alan ve eğitim veren  İngilizce Özel öğretmen , konularında uzman ve gerçekten İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen eğitmenlerdir.
  •  İngilizce Özel öğretmeninin verdiği  Ielts, Yds, Lys 5 ve Proficiency sınavı hazırlık gibi akademik sınavlara hazırlık eğitimlerinde, aday öğrencilere gerek olmadıkça genel İngilizce ile ilgili bilgi verilmez yerine aday öğrencinin gireceği akademik sınavın teknikleri ve taktikleri konusunda İngilizce Özel öğretmen tarafından eğitim verilir. 
  •  İngilizce Özel öğretmenden hangi alanda eğitimi alınırsa alınsın aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.
  • Hiç bir eğitim kurumunda üzerinde durulmadığı kadar kelime haznesinin oluşturulması ve geliştirilmesi üzerinde  İngilizce Özel öğretmen tarafından önemle durulur. Özel hazırlanmış kelime çalışmaları aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan çalışmalar İngilizce Özel öğretmen tarafından çok yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

Leave a Comment