İngilizce Özel Kurs – Proficiency Sınavı Hazırlık Programı

İngilizce Özel Kurs, PROFICIENCY SINAVI ÖZEL KURS

1 –   İngilizce Özel Kurs,  Proficiency Sınavı Hazırlık ( Bireysel, Proficiency Sınavı Hazırlık  )
2 –   İngilizce Özel Kurs,  Proficiency Sınavı Hazırlık (  4 kişilik gruplarla yapılan Proficiency Sınavı Hazırlık )

İngilizce Özel Kurs

Türkiye deki üniversitelerin tamamına yakın bir oranda ilk sınıflarına başlamadan önce konulmuş  her üniversitenin kendi özelliklerine uygun olarak hazırladığı İngilizce hazırlık sınıfları ve bu hazırlık sınıflarının bitiminde hazırlık atlama sınavı da denilen Proficiency sınavı var.
Üniversitelerin proficiency sınavlarının bir birinden farklı olması sonucunda her hangi bir öğrenci söz gelimi Yeditepe üniversitesinin proficiency sınavına hazırlanmak için yaptığı çalışmalarla bilgi üniversitesinin sınavlarına giremez , girse de başarılı olamaz.
Bu nedenle kurumumuz girilecek her üniversitenin proficiency sınavı için o üniversitede yapılacak olan sınavda sorulan tüm sorular konusunda deneyimli ve uzman  hocalara sahiptir . Bu şekilde her üniversitenin Proficiency Sınavı için bizimle iş birliği yapabilir gerek birebir İngilizce özel kurs Proficiency Sınavı Hazırlık gerekse 4 kişilik gruplarla İngilizce özel kurs Proficiency Sınavı Hazırlık programlarına katılarak proficiency sınavında başarıyı yakalayabilirsiniz.

Birebir İngilizce özel kurs

Proficiency sınavı hazırlık kursları için öğrenciler bireysel olarak tek başlarına uzman hocalar gözetiminde İngilizce Özel Kurs – Proficiency Sınavı Hazırlık programları ile eğitim alır. Bu eğitimler bizim mekanımızda olabileceği gibi öğrenci isterse onun istediği her hangi bir yerde de gerçekleştirilir.

 

4 öğrenciden oluşturulan gruplarla gerçekleştirilen İngilizce özel kurs


İngilizce seviyeleri
bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden kurulan İngilizce özel kurs Proficiency Sınavı Hazırlık  kursları grup eğitimleri de mevcuttur.

Leave a Comment