İNGİLİZCE, ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

İngilizce, Özel İngilizce Kursu Program İçeriği Hakkında

1 –   İngilizce, Özel İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce, Özel İngilizce Kursu ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Kursu )

İngilizce, Özel İngilizce Kursu merkezinde gerek birebir gerekse 4 kişilik grup şeklinde İngilizce,Özel İngilizce Kursu birimlerimizde yapılan İngilizce, Özel İngilizce Kursu programlarımızda İngilizce , Özel İngilizce Kursuna  katılan öğrenciler şimdiye kadar hiç bir İngilizce, Özel İngilizce Kursunda  yada dershanede kullanılmayan bir yöntemle İngilizce öğrenirler.

Öğrenciler eğitim boyunca ( 4 ) kitapla İngilizce, Özel İngilizce Kursu  alırlar. Bu kitaplardan bir tanesi
1.Öğrencinin İngilizce, Özel İngilizce Kursu boyunca hocası ile beraber İngilizce, Özel İngilizce Kursunda işleyeceği okuma parçaları, listening ( Dinleme ) bölümleri ,Gramer bölümleri ve Speaking ( konuşma ) bölümlerini de içeren ana ders kitabıdır ( Course Book )
2. Özel İngilizce Kursunda ana ders kitabı ile paralel giden ve ana ders kitabında yer alan tüm konularda geçen gramer konularını ayrı bir biçimde ve daha ayrıntılı anlatan Gramer kitabı.
3. Ana ders kitabında yer alan tüm bölümleri  içeren ve bu konularla ilgili detaylı alıştırmaların vede öğrencinin yapmak zorunda olduğu çalışmalarında içinde bulunduğu Workbook kitabı.
4. Özel İngilizce Kursunda Eğitim boyunca workbook kitabında yada ana ders kitabında çıkan bilinmeyen kelimelerin okunuşları, anlamları , eş anlamlıları ve zıt anlamlıların da içinde yer aldığı özel bir sözlük kitabı. Bu kitap sayesinde İngilizce, Özel İngilizce Kursunda bilinmeyen kelimeleri sözlüklerde aramaktan kurtulacağınız gibi ders çalışırken kelime aramak için harcanan zamanı da ders çalışma sürelerine katıp hem daha çok çalışma hemde zamandan tasarruf etme imkanına sahip olabileceksiniz.

Bu  eğitimde birebir İngilizce, Özel İngilizce Kursu  almanın sayısız yararlarının olduğunu söylemeye pek gerek yok. Özellikle akademik her hangi bir sınava girmek isteyenlerin bu İngilizce , Özel İngilizce Kursu yöntemine başvurması çok akıllıca bir davranıştır. Özellikle YDS sınavına girmek isteyen vede ulaşmak istediği puanla daha önceki YDS  sınavında yada kpds sınavında almış olduğu puan arasında çok az bir fark olanların Özel İngilizce Kursu alma yolunu seçmesi tavsiye edilir. Akademik sınavlarda başarıya ulaşmanın yolu yöntemi ile Özel İngilizce Kursunda sınava hazırlanmaktır.

İşte burada devreye hazırlanmak istenilen dersin gerçek hocasını bulmak gibi bir konu devreye giriyor ki bu aşılması oldukça zor bir problem . Zira internete girildiğinde ortalık akademik seviyedeki dersleri öğretebileceğini ileri süren birçok İngilizce, Özel İngilizce Kursu yada özel öğretmen reklamından geçilmiyor . Bu ortamı balta girmemiş vahşi bir ormana benzetmek olası . Neyin ne olduğu belli değil.

Bu tür arayışa girenlerin doğru karar verebilmesi seçtiğiniz İngilizce, Özel İngilizce Kursunun   yada öğretmenin referanslar sayfası olabilir. Bir örnek olarak bu siteyi gösterebiliriz . Referanslar sayfasında daha önce İngilizce , Özel İngilizce Kursu ile her dalda eğittiğimiz ve başarılı olmuş kişilerin yanlarındaki telefon numaralarından bu kişilere ulaşarak hakkımızda gereken ve en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

 

 

Leave a Comment