İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

İngilizce Özel Eğitim Merkezi Programları  İçeriği

1 –  İngilizce Özel Eğitim Merkezi ( Birebir İngilizce Özel Eğitim )
2 – İngilizce Özel Eğitim Merkezi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Eğitim )

İngilizce Özel Eğitim Merkezi İstanbul platformundaki  İngilizce Özel Eğitim Merkezinin   müfredatı içinde yer verilen ve İngilizce Özel Eğitim Merkezi için  hazırlanan  İngilizce Özel Eğitim Merkezinin programları aracılığı ile öğrenciler sıfırdan başlayarak akademik seviyelere kadar uzanan bir çizgide  İngilizce Özel Eğitim Merkezinde eğitim alabilir.


1 – İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM ):
 İngilizce Özel Eğitim Merkezi
tesisi için yapılan organizasyonlardaki  İngilizce Özel Eğitim Merkezi platformunda kurulmuş  İngilizce Özel Eğitim Merkezinde birebir İngilizce özel eğitim alan aday öğrenci, hangi dalda eğitim alırsa alsın, eğitim alacağı hangi programsa, uygulama gün ve saatlerini kendi  tayin eder. Öğrenciye bu tür bir öncelik hakkı İngilizce Özel Eğitim Merkezi tarafından tanınır. Öğrencinin İngilizce Özel Eğitim Merkezinde aldığı İngilizce özel eğitimle başarılı olabilmesi için kaç ders  eğitim verilmesi gerektiği, öğrencinin seviyesine ve eğitim almak istediği sınavın türüne bağlı olarak, İngilizce Özel Eğitim Merkezinde uzman hocalar tarafından belirlenir. Tüm bu hazırlıklardan sonra İngilizce Özel Eğitim Merkezinde ” kişiye özgü ve özel  İngilizce eğitim programı uygulamaya konur.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM): İngilizce özel eğitim merkezinde  dilin tüm alanlarında, seviyeleri, bilgi ve birikimleri  bir birine olabildiğince yakın olan 4 öğrenciden kurulan  gruplarda yer alarak, birebir özel eğitim özelliklerine ve kalitesine çok yakın nitelikte eğitim alabilir ve başarılı olabilirsiniz. İngilizce özel eğitim merkezinde grup şeklinde yapılan eğitimlerde, birebir özel eğitim  kalitesine ulaşabilmek ve hedefe varmak  amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile kısıtlanmıştır. Bu tarz bir yöntem uygulandığında yani mevcut az tutulduğunda , İngilizce Özel Eğitim Merkezi öğretilerinde eğitim veren eğitmen, her öğrenci ile birebir ilgilenecek ve öğrenciler İngilizce Özel Eğitim Merkezinde rahatça anlamadıkları bir konu  karşılarına çıktığında soru sorabilecek ve  cevap  alabilecektir.

İngilizce özel eğitim merkezinde bu uygulama ile grup şeklinde İngilizce özel  eğitim  alan öğrencilerin eğitim kalitesinde bir düşme yaşanmadan İngilizce özel eğitim merkezinde gerekli özelliklerde eğitim alması sağlanmış ve öğrencilerin mağduriyeti bir nebze olsun önlenmiştir.

 

 

Leave a Comment