İngilizce Özel Dersin Verimi uyumlu ve ahenkli ise İngilizce özel dersin verimi artar,.

İngilizce Özel Dersin Verimi Neye Bağlı

İngilizce Özel Dersin Verimi Artar

1 –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel Ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Ders )

İngilizce Özel Dersin Verimi ders verilen dershanedeki İngilizce Özel Dersin Verimi ile  özel dersi veren İngilizce öğretmeni özel ders alan öğrenci arasında oluşan uyuma bağlıdır. Bu Bireysel İngilizce Özel Dersin Verimi uyumlu ve ahenkli ise İngilizce özel dersin verimi artar, uyumsuz ise verim azalır. İngilizce özel dersin verimi  uyumsuz ise  olumsuz sonuçlar doğar. İngilizce özel dersin veriminin artması, yarışa katılan atla jokey gibidir. Kişisel  İngilizce Özel Dersin Verimi Bu ikilinin yarışı kazanması ve İngilizce Özel Dersin Verimi  için her ikisinin arasında ahenkli bir uyumun olması gerekir. Jokey her hangi bir hareket yaptığında at bunu hissetmeli ve koşusunu ona göre ayarlamalı. İşte aynı şey, yani aynı uyum İngilizce özel ders veren hoca ile İngilizce öğrencisi arasında da olmalı ki Birebir İngilizce Özel Dersin Verimi sağlanabilsin.


İngilizce Özel Dersin Verimiİngilizce özel ders alan öğrencinin , öğretmeni ile birebir, karşılıklı ders çalışmaları İngilizce özel dersin verimini arttırır  ve İngilizce Özel Dersin Verimi, özel dersi veren İngilizce öğretmeni ile özel İngilizce ders alan öğrenci arasında oluşan uyuma bağlıdır. zamanla ikisinin arasında duygusal bir bağ oluşturur. Bu bağ zamanla sevgiye dönüşür. Öğrenci, öğretmenini severse, İngilizce Özel Dersin Verimi artar verilen derslere daha sıkı sarılır, ödevlere daha bir ciddi yaklaşır. Artık, İngilizce hocasının ona kızmaması için değil darılmaması için , onu kırmamak İngilizce derslerine özen gösterir. Her şeyden önce İngilizce derse ısınması , sevmesi ve anlaması kolaylaşır. Sevgi bir çok şeyi çözer aslında. Hocasını seven öğrenci ona mahçup olmamak için çok çalışır. Onun bir ” aferin ” demesi öğrenciyi korkunç derecede mutlu eder. Artık, İngilizce öğrenmek öğrenci için bir onur meselesi olur. Onun tek hedefi İngilizce öğrenmenin yanında İngilizce hocasını da mutlu etmektir. Artık öğrencinin bir amacı vardır. Hedefi olmayan bir insandan hedefi olan bir insan haline dönüşür. İngilizce Hocasının kendisinden beklentilerini bilir ve çalışmalarını ve temposunu ona göre ayarlar böylece İngilizce Özel Dersin Verimi hızlı bir biçimde artar.

İngilizce özel dersini veren hocada artık bu eğitim olayına farklı yaklaşmaya başlar. Karşısında ona inanan , güvenen bir öğrenci vardır ve geleceğini kurtarmak için ciddi olarak ve özenle İngilizce çalışmaktadır. Bu şekilde davranan bir öğrenciye İngilizce ders vermek hoca için artık bir zevk olur. Tüm bildiklerini öğrencisine aktarabilmek için özel bir çaba harcar. Daha önceden neler öğretmesi gerektiği geceleri bile uykusuna girer ki bu durum Tek Başına İngilizce özel dersin verimi konusunda olumlu sonuçlar verir.


İngilizce Özel Dersin VerimiBu şekilde, öğrenci ile öğretmenin arasında bulunan bu uyum İngilizce özel dersin verimini kesinlikle arttırır. Eğitim olumlu sonuç verir. Öğrenci İngilizce hocası da para kazanır. İngilizce özel dersin verimi ve elde edilenler arıların yaptığı bal gibi her iki tarafa da yarar sağlar. Ayrıca, bu uyumdan ve verimin artmasından elde edilen olumlu sonuçlar , öğretmene ileri ki zamanlarda artılar sağlayarak meslek hayatına yansır. O artık tavsiye edilen bir İngilizce öğretmenidir. İnanılır bir kişilik kazanmıştır. Bu tavsiyeler dalga dalga yayılarak zaman içinde öğrenci sayısı artar ve öğrenci bulma sorunu yaşamaz.  Çünkü,  en iyi reklam kişinin yaptığı iş ve elde edilen sonuç ve verimdir

O halde verim eşittir öğrenci artışı, gelir artışı şöhret ve kariyer şeklinde formüle edilebilir. Bu formül gerçek yaşamda İngilizce öğretmenleri tarafından öğrencilerine uygulandığında asla negatif sonuçlar vermez. Formülde zamana göre ufak tefek değişiklikler yapılsa bile temelde bazı esaslar aynı kalır. Yaşasın, öğrenci öğretmen arasındaki uyum ve Özel İngilizce özel dersin verimi.

Leave a Comment