İNGİLİZCE ÖZEL DERS HAKKINDA

İngilizce Özel Ders Programı


1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –   İngilizce Özel Ders  ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders ) : Bu çeşit programların uygulanmasında öğrenci İngilizce öğretmeni ile dersi bire bir karşılıklı işler. Özellikle İngilizcesi hiç olmayan yada çok düşük seviyede olan ve İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere tavsiye edilir. Bu şekilde ders alarak eğitim süresini kısaltabilir vede istediğiniz gün ve saate ders alabilirsiniz.

2 –  İngilizce Özel Ders (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ) : 4  kişilik gruplara katılarak İngilizce eğitim almanız mümkün. Bu tür programların uygulanmasında gruplar 4 kişi ile sınırlandırılarak , derslere adeta bireysel İngilizce özel ders kalitesi ve özelliği kazandırılır. Grup şeklinde yapılan İngilizce eğitimlerinde ulaşmak istediğiniz seviye bireysel alınan İngilizce özel ders programına göre biraz daha uzar. Grup şekline işlenen İngilizce dersi programlarında gruba katılan 4 kişinin İngilizce seviyelerinin olabildiğince bir birine denk olmasına özel bir önem verilir. Bu şekilde seviyeleri denk olmayan gruplarda oluşan aksamaların önüne geçilir.

NOT : Gerek bireysel alınan gerekse 4 kişilik gruplara katılarak alınan derslerde önce katılımcılara kesinlikle bizim tarafımızdan hazırlanmış özel İngilizce seviye tespit sınavları yapılarak , katılımcıların seviyeleri  belirlenir ve daha sonra gruplar oluşturulur yada bireysel İngilizce özel ders almak isteyen öğrencilere kaç ders almaları gerektiği bildirilir.

İngilizce Özel Dersİngilizceyi özel ders programlarına iştirak ederek öğrenmeyi arzu ediyorsanız, seviyeniz ne olursa olsun , öğretmenlerimiz içinden sizin durumunuza en uygun olan İngilizce hocamızı size yönlendiriyoruz; bu şekilde İngilizce hocanızla önce   tanışıyor ve  tanıştıktan sonra ders alıp almayacağınıza dair karar veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği süreç boyunca  her vakit sizin çalışmalarınızı izleniyor ve böylece bütün öneri ve görüşleriniz de  alınarak  size en uygun olan yöntem ve sistem kararlaştırılıyor.

İngilizce özel ders eğitim programlarımızdan etkilenir ve İngilizce eğitim almak isterseniz , ayrıntılı bilgi almak  için İngilizce Akademik Eğitimi arayabilirsiniz .

İngilizce tüm dünyada en çok konuşulan ikinci dildir. En çok konuşulan dil ülke nüfusunun kalabalık olması nedeni ile Çince olsa bile İngilizce dünyanın her köşesine yayılmış ve konuşulan bir dildir..

 

 

Leave a Comment