İngilizce Özel Ders Şişli Programı
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Şişli Programı İçeriği

1 -İngilizce Özel ders Şişli ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Şişli ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –  İngilizce Özel Ders  Şişli ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarındaki Bireysel İngilizce Özel Ders programları  IELTS , YDS , LYS 5 , PROFICIENCY gibi akademik seviyede sınavlara hazırlık derslerini içerdiği gibi, hiç  bilmeyen yani İngilizcesi sıfır olan ve öğrenmek isteyenler içinde İngilizce Özel Ders Şişli programlarımız mevcuttur. Akademik seviyedeki sınavlara hazırlık programlarına katılmak isteyenlere İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarında yapılan seviye tespit sınavından sonra,içinde bulunduğu seviyeye ve akademik sınavda almak istediği skora göre İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda adaylara verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Bireysel  özel ders programlarına katılan adaylara İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarında derslerin verileceği gün ve saatleri seçme konusunda öncelik tanınır ve ders günleri onların istekleri doğrultusunda planlanır. Bireysel ingilizce özel ders programını kendi yerlerinde almak isteyen öğrencilere , öğretmen gönderilebilir.

2 – İngilizce Özel Ders Şişli (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders  ) : İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarında grup şeklinde yapılan  ders uygulamalarında gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde; A. Gruplar İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarında az sayıda öğrenciden oluştuğu için , öğrenciler kalabalık gruplarla yapılan derslerde ,elde edemedikleri bazı avantajları İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda bu az sayıdan oluşan gruplarda rahatlıkla kullanabilirler . Mesela , anlamadıkları yerlerle ilgili kafalarında oluşan soru işaretlerinin çözümünde yada tekrarlanmasını istedikleri bir bilginin varlığında az sayıda grup dersleri yararlıdır. B.İngilizce Özel Ders Şişli birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli programlarında grup 4 kişi gibi az bir sayıda olduğu için, hoca herkesle az çok bire bir ilgilenebilir. Bu da grup derslerine İngilizce Özel Ders Şişli  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Şişli sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders Şişli  programlarında bireysel özel ders niteliği kazandır .

 IELTS

IELTS – ( Bireysel  Ielts Özel Ders ) : Ielts sınavına hazırlanmak için bireysel özel ders programlarına katılan adaylara  seviye testi yapılır. Test sonucuna , adayın sınavda almak istediği puan da eklenerek adaya verilmesi gerekli olan ders adedi belirlenir. Bireysel olarak  özel ders alan adaylara derslerin yapılacağı gün ve saatlerde öncelik tanınır ve dersler adayın istediği gün ve saatlerde yapılır.

IELTS – ( 4 kişilik gruplarla ielts  Özel Ders ) : Grup biçiminde uygulanan ders programlarına katılan adaylara, seviye sınavı yapılarak aynı seviyede olan yada seviyeleri oldukça bir birine yakın, denk seviyedeki adaylardan gruplar oluşturulur. Bu grupların sayısı 4 kişi gibi bir grup için çok az sayıda olduğundan, adaylar grup derslerinde istedikleri gibi anlamadıkları yerleri sorabilme olanağı buldukları gibi birde, hocaların kendileri ile bire bir ilgilendiklerini görecekler ve grup sayısının az olması öğrenci lehine birçok avantajlar yaratacaktır.

 

YDS

YDS  –  ( Bireysel  Yds Özel Ders ) : Bireysel olarak özel ders alanlar, seviye sınavına tabi tutulur ve bilgi seviyeleri ölçülür. Bu ölçümde elde edilen neticelere ve adayın almak istediği puan da eklenerek elde edilen verilere göre adaya verilmesi gereken ders sayısı tespit edilir. Bireysel  özel ders alan adaylara derslerin işleneceği günleri ve saatleri seçme hakkı verilir ve dersler adayın istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

YDS  –  ( 4 kişilik gruplarla Yds  Özel Ders ) : Aynı seviyede yada seviyeleri denk olan yds adaylarından gruplar oluşturulur ve bu gruplara  ders programları uygulamaya konur. Grup sayısı 4 kişi ile limitlidir. Sayının az olması , adaylara derslerde istedikleri gibi soru sorabilme ve   hocaların gruptaki aday öğrencilerle teker teker ilgilenebilme imkanı sağlar. Bu durum grup derslerine olumlu olarak yansır.

 

PROFICIENCY

Üniversitelerde yapılan proficiency sınavları her üniversitede farklıdır. Her üniversite kendi ilkeleri ve eğitim programlarına uygun gördüğü sınavı uygular. Bu nedenle proficiency-  özel ders programlarına katılan adaylara , eğitim alacakları üniversitenin sınav formatına uygun eğitim verilerek başarı sağlanır.

LYS 5 

LYS 5 – ( Bireysel  Lys 5  Özel Ders ) : Üniversiteye lys 5 sınavı ile girmek isteyen adayların, deneme sınavlarında elde ettikleri NET YANIT sayısı 10 – 15 adet arasında , verilen özel eğitim ve yöntemlerle arttırılır. Öğrencilere ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi “ verilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

İngilizce Özel Ders Şişli♣ Gerek genel İngilizce özel ders programlarında gerekse akademik dil özel ders programlarında eğitim veren hocaların tümü, konularında uzman, çok deneyimli ve hepsinden en önemlisi dil öğretmeyi bilen eğitimcilerdir. ♣ Bütün özel ders programları, öğrenci odaklı olup, kişiye özgü yöntemlerle eğitim alırlar. ♣ Eğitimin önemli unsurlarından biri olan kelime bilgisi konusunda öğrencilere gereken destek verilir ve bu konuda yaptıkları çalışmalar yakından izlenir. ♣ Eğitimlerimizde senet konusu yoktur . Öğrenciye senet sepet yapılmaz. ♣ Eğitim konusunda ki garantimiz REFERANSLAR sayfasındaki, yanlarında telefon numaraları ile , rahatlıkla ulaşabileceğiniz eski öğrencilerimizdir. Onlar verilen eğitimin kalite simgeleri ve kanıtıdır.

 

 

 

 

Leave a Comment